Par mums

PAR TELETRADE

TeleTrade — online brokeris, kas nodrošina pieeju tirdzniecībai finanšu tirgos. Ar vairāk nekā 200 birojiem 30 valstīs un vairāk nekā 3000 darbiniekiem, TeleTrade Group ir pieejama daudzos pasaules reģionos un ir eksperts vietējā tirgū.

Sīkāk

MŪSU VĒSTURE

TeleTrade vēsture aptver vairāk kā 20 gadus. Zīmols tika dibināts 1994. gadā, kad arī tika atvērta pirmā oficiālā pārstāvniecība Maskavā.

Sīkāk

MŪSU PAKALPOJUMI

Mēs lepojamies ar to, ka sniedzam augsta līmeņa finanšu pakalpojumus, kas iekļauj plašu tirdzniecības instrumentu un investīciju produktu klāstu, augstas klases tirdzniecības apmācību, ekspertu tirgus analīzi un uz klientu orientētu atbalstu tirdzniecībā.

Sīkāk

APBALVOJUMI

TeleTrade tiecas treideriem no visas pasaules piedāvāt plašu produktu un pakalpojumu klāstu. Mūsu inovācijas un rūpes par katra klienta vajadzībām atzinušas nozīmīgākās starptautiskās finanšu organizācijas.

Sīkāk

LICENCES UN REGLAMENTS

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11.

Sīkāk

LICENCĒTI FINANŠU PAKALPOJUMI

Šajā sadaļā atrodama informācija par finanšu instrumentiem, kā arī par investīciju un papildu pakalpojumiem, kuru sniegšanai mums ir piešķirta CySEC licence.

Sīkāk

KLIENTU LĪDZEKĻU DROŠĪBA

Klientu līdzekļu drošība – TeleTrade primārais uzdevums. Mūsu pūles ir vērstas uz klientu līdzekļu drošības nodrošināšanu, izmantojot līdzekļu ieskaitīšanu atsevišķos vadošo starptautisko banku kontos un piedāvājot riska pārvaldīšanas sistēmas, lai pasargātu investīcijas no negatīvas bilances.

Sīkāk

Ziņas

 • 18 Decembris, 17:05

  Cienījamie kompānijas TeleTrade klienti!

  Pievērsiet uzmanību, ka no 2014. gada 19. decembra notiks svopu izmaiņas valūtu pārim USD/RUR:

  17 Decembris, 15:03

  Pēdējā laikā Krievijas rublis agresīvi krīt pret eiro un ASV dolāru: 2014. gada 16. decembrī rublis tirgū ir sasniedzis aptuveni 80 rubļus par 1 eiro un aptuveni 65 rubļus par 1 ASV dolāru.

  16 Decembris, 16:04

  Cienījamie TeleTrade klienti!

  Pievērsiet uzmanību, ka no 2014. gada 16. decembra ir mainīts spreds (bid/ask) sekojošam CFD uz valūtu instrumentam.