Par mums

Par mums

Dibināta 1994. gadā, TeleTrade — tas ir zīmols, kas pazīstams visā pasaulē. Pateicoties mūsu unikālajam pārstāvniecību tīklam, kas sastāv no vairāk nekā 200 birojiem 30 valstīs, mēs esam lielākais uzņēmums Eiropā un Āzijā, kas piedāvā ar Forex tirgu saistītus pakalpojumus, tādēļ mēs vienmēr esam pieejami mūsu klientiem.

Lasīt vairāk

Mūsu pakalpojumi

Klienti uzticas TeleTrade tās izcilā klientu servisa, pieejamā mācību atbalsta un teicamo tirdzniecības rīku dēļ. Tas viss ir iespējams mūsu unikālā globālā darbības modeļa un inovāciju dēļ.

Lasīt vairāk

Sasniegumi

TeleTrade — tas ir augsts sniegto pakalpojumu un uzkrātās pieredzes līmenis.

Kā apliecinājumu sasniegumiem un apkalpošanas kvalitātei, gadu gaitā TeleTrade ir saņēmusi apbalvojumus daudzviet pasaulē — no Oksfordas līdz Vīnei un Maskavai.

Lasīt vairāk

Reglamenta ievērošana

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade Europe) ir reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržas komisijā (CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ir saistošs 2007. gada Kipras Ieguldījumu pakalpojumu un darbību un regulētu tirgu likums (The Cyprus Investment Services and Activities and Regulated Markets Law of 2007) 144(1)/2007) un MiFID (Finanšu instrumentu tirgus direktīva).

Lasīt vairāk

Ieguldītāju kompensāciju fonds

Pamatojoties uz Likumu144(I)/2007, uzņēmums ir Ieguldītāju kompensāciju fonda (ICF) biedrs attiecībā uz Kipras ieguldījumu firmu (Cyprus Investment Firms CIF) klientiem.

Lasīt vairāk

Regulētie finanšu pakalpojumi

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade Europe) ir licencēta CIF, licences numurs 158/11.

Licencēta finanšu darbība ietver: mūsu pamatpakalpojumus (saskaņā ar licenci) un papildpakalpojumus (saskaņā ar licenci).

Lasīt vairāk

Ziņas

  • 23 Jūlijs, 15:03


    Fundamentālā analīze attiecas uz valsts ekonomikas pētīšanu, lai novērtētu tās ietekmi uz valūtas vērtību. Kad ekonomika pieaug, nacionālā valūta sadārdzinās, bet, kad ekonomika vājinās, valūta kļūst lētāka. Divu dažādu valūtu mijiedarbības izpratne, kas atspoguļo saikni starp divām valstīm, var ļaut treiderim noteikt, vai valūtu pāris ies uz augšu vai leju.

    9 Jūlijs, 17:05


    8. jūlijā kompānijas TeleTrade Europe klienti bija aicināti apmeklēt pieredzējušā treidera un vadošā analītiķa Pjotra Puškarjova vienīgo meistarklasi Rīgā. Tā kā iespēja satikt tāda līmeņa ekspertu ar ilggadēju pieredzi finanšu tirgos negadās katru dienu, klausītāju zāle bija pilna, neskatoties uz saulaino laiku aiz loga.