Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22514442

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Normatīvo prasību ievērošana

CySEC

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. Kompānijas darbību reglamentē 2007. gada “Likums par investīciju pakalpojumiem, darbību un regulējamajiem tirgiem” (Cyprus Investment Services and Activities and Regulated Markets Law — Law 144(1)/2007).

MiFID

TeleTrade darbību tāpat regulē “Finanšu instrumentu tirgu direktīva”, kas plašāk pazīstama kā MiFID. Tas ir ES tiesību akts, kas nodrošina saskaņotus finanšu pakalpojumu reglamenta nosacījumus Eiropas ekonomiskās zonas valstīs.

MiFID (t. i. Eiropas komisijas direktīva 2004/39/EC) Kipras Republikā apstiprināja Kipras vērtspapīru un biržu komisija, ieviešot Likumu un attiecīgās direktīvas DI144-2007-01 un DI144-2007-02.

Kā CySEC licencēts, Eiropas vērtspapīru un tirgu organizācijas biedrs (ESMA), kompānija atbilst MiFID noteiktajām normatīvo aktu prasībām.

TeleTrade ir nepieciešamās pilnvaras brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar MiFID visās ES valstīs un tās darbība tiek regulēta Eiropas Ekonomikas zonas teritorijā, saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu 2004/39/EC. Tālāk uzskaitītas valstis, kurās mēs esam pārstāvēti, un saite uz vietējā regulatora mājas lapu.

Valsts Valsts un regulators
Austria Financial Markets Authority (FMA) Saite uz majas lapu
Bulgaria Financial Supervision Commission (FSC) Saite uz majas lapu
Cyprus Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) Saite uz majas lapu
Czech Republic Czech National Bank Saite uz majas lapu
Germany Federal Financial Supervisory Authority Saite uz majas lapu
Greece Hellenic Capital Market Commission (HCMC) Saite uz majas lapu
Hungary Hungarian Financial Supervisory Authority (HFSA) Saite uz majas lapu
Italy Commissione Nazionale per le Societa e la Borsa (CONSOB) Saite uz majas lapu
Latvia Financial and Capital Market Commission (FCMC) Saite uz majas lapu
Lithuania The Securities Commission of the Republic of Lithuania Saite uz majas lapu
Poland Polish Financial Supervision Authority (PFSA) Saite uz majas lapu
Portugal Comissao do Mercado de Valores Mobiliarios (CMVM) Saite uz majas lapu
Romania National Securities Commission (CNVM) Saite uz majas lapu
Spain Spanish National Securities Market Commission (CNMV) Saite uz majas lapu
UK Financial Conduct Authority (FCA) Saite uz majas lapu
Fujairah, UAE Fujairah Free Zone Authority (FFZA) Saite uz majas lapu

Saņemt konsultāciju

Konfidencialitātes politika

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ir reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbojas saskaņā ar Eiropas Savienības Finanšu instrumentu tirgu direktīvu (MiFID).

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Служба технической поддержки:
8-800-200-31-00, support@teletrade-dj.com

 • Онлайн-консультация
 • Заказать звонок
 • Написать письмо
Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu