Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22514442

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Bonusi un akcijas

TeleTrade saviem klientiem ir izstrādājusi bonusu programmas un īpašas akcijas. Bonusu programmas ir pieejamas neierobežotu laiku, bet akciju piedāvājumiem ir noteikti termiņi! Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu mājaslapā un nepalaidiet garām iespēju atvērt vai papildināt kontu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem!

 • Bonusi

  Bonusi var tikt izmantoti ne tikai kā papildu līdzekļi finanšu tirgū – izpildot noteiktus nosacījumus, bonusi pārvēršas reālā naudā un tie var tikt pārskaitīti uz jūsu bankas kontu!

 • Sezonas akcijas

  Lai uzzinātu par jaunākajām akcijām un to nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar vietējo TeleTrade biroju.

Programma “24% bonuss”

Saņemiet 24% gadā savā tirdzniecības kontā, ar nosacījumu, ka jūs veicat aktīvu tirdzniecību.

Minimize
 • Sezonas akcijām ir noteikts termiņš.
 • Sezonas akcijas neatceļ programmu “24% bonuss”.
 • Lai uzzinātu vairāk par pieejamajām sezonas akcijām, lūdzu, sazinieties ar TeleTrade konsultantiem.

  Katrs, kurš laika posmā no 01.01.2017 līdz 31.01.2017 ieskaitīs vairāk par 2000 EUR un aizvērs vairāk par 10 lotēm, saņems 10 EUR par katru loti.

Minimize

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ir reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbojas saskaņā ar Eiropas Savienības Finanšu instrumentu tirgu direktīvu (MiFID).

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Служба технической поддержки:
8-800-200-31-00, support@teletrade-dj.com

 • Онлайн-консультация
 • Заказать звонок
 • Написать письмо
Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu