Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22514442

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Pievienoieties programmai un saņemiet 24% gadā, ar nosacījumu, ka jūsu tirdzniecība bijusi aktīva un nav veikta līdzekļu izņemšana!

Dalība programmā “24% bonuss” ļauj jums ik mēnesi saņemt papildu ienākumus 2%, kas tiks ieskaitīti jūsu tirdzniecības kontā kompānijā TeleTrade. Kurš var pievienoties šai programmai?

Visi klienti, kuri atvēruši tirdzniecības kontu kompānijā TeleTrade. Tajā skaitā citu TeleTrade bonusu programmu, piemēram, “Starta Bonuss”, dalībnieki.

Kā notiek procentu izmaksa?
 • 2% tiks ieskaitīti klienta kontā, plkst. 00:00 katra mēneša, kas seko pēc pārskata mēneša, 2. datumā. Pārskata mēnesis sākas plkst. 00:00 katra kalendārā mēneša 1. datumā. Pārskata mēnesis beidzas plkst. 23:59 kalendārā mēneša pēdējā dienā.
 • Procenti tiek pieskaitīti pie brīvajiem līdzekļiem (Equity) klienta kontā pārskata mēneša sākumā plus peļņa, kas ir pārskata mēneša beigās. Bonuss, kā arī līdzekļi, kas ieskaitīti kontā pēc pārskata mēneša sākšanās, netiks iekļauti bonusa aprēķināšanā
Piemērs:
+ $1,000 klienta kontā pārskata mēneša sākumā
+ $1,000 bonuss ieskaitīts pārskata mēneša sākumā
+ $100 peļņa iegūta pārskata mēneša laikā
+ $5,000 ieskaitīti kontā pēc pārskata mēneša sākšanās
2% tiks ieskaitīti par $1,100 brīvajiem līdzekļiem = $22 tiks ieskaitīti klienta tirdzniecības kontā
24% bonusa saņemšanas noteikumi un nosacījumi:

Klients var saņemt bonusu, ja:

 • mēneša laikā nav notikusi līdzekļu izņemšana. Gadījumā, ja pārskata mēneša laikā notiek līdzekļu izņemšana vai konts tiek slēgts, bonuss netiek izmaksāts.
 • notiek aktīva tirdzniecība.
Kas ir aktīva tirdzniecība?

Pārskata mēnesī klientam ir jāaizver vismaz 2 (divas) lotes uz katru $1,000 no kontā pieejamajiem līdzekļiem – bonusa apjoms tiek iekļauts aprēķinā.

Neatkarīgi no konta veida, aprēķinā tiek iekļauti tikai aizvērtie darījumi, kas veikti ar Forex un CFD uz metāliem kategorijas instrumentiem. Darījumiem ir jāatbilst sekojošiem nosacījumiem:
• darījuma ilgumam jābūt ne mazākam kā 2 minūtes (120 sekundes);
• starpībai starp atvēršanas un aizvēršanas cenu jābūt ne mazākai kā 0,05% no atvēršanas cenas (ekvivalents ~ 0,0005 punktiem uz EUR/USD).

Piemērs:
$1,000 (klienta tirdzniecības kontā pieejamie līdzekļi pārskata mēneša sākumā)
+ $1,000 (bonuss, kas tika saņemts Starta bonusa programmas ietvaros)
= $2,000 un šajā gadījumā klientam jāaizver vismaz 4 lotes

Lūdzu, iepazīstieties ar Noteikumi un nosacījumi bonusu saņemšanai .

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ir reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbojas saskaņā ar Eiropas Savienības Finanšu instrumentu tirgu direktīvu (MiFID).

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Служба технической поддержки:
8-800-200-31-00, support@teletrade-dj.com

 • Онлайн-консультация
 • Заказать звонок
 • Написать письмо
Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu