Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Kompānijas profils

 • TeleTrade (TeleTrade-DJ International Consulting Ltd)

  ir investīciju kompānija, kas ir daļa no TeleTrade starptautiskās kompāniju grupas un piedāvā privātpersonām plašu tirdzniecības instrumentu klāstu finanšu tirgos. Kompānija darbojas Eiropas tirgū un veic savu darbību saskaņā ar Eiropas Savienības Finanšu instrumentu tirgu direktīvu (MiFID).

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ir licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — TeleTrade-DJ International Consulting , licences numurs 158/11). Kompānijai ir plašs pārstāvniecību tīkls 11 Eiropas Savienības valstīs. TeleTrade kompāniju grupa dibināta 1994. gadā kā starptautiska privāta finanšu grupa. TeleTrade Group biroji un pārstāvniecības darbojas 26 valstīs visā pasaulē.

 • Kompānijas ziņas

  Jaunākās ziņas, notikumi un informācija par izmaiņām tirdzniecības nosacījumos. TeleTrade tiecas nodrošināt kvalitatīvu atbalstu un augstas klases apkalpošanu jebkurā vietā Eiropā.

 • Pārstāvniecības

  TeleTrade ir ātri augošs zīmols un viena no lielākajām investīciju kompānijām Eiropā. Šodien, mūsu pārstāvniecības darbojas 14 Eiropas valstīs.

 • Apbalvojumi

  TeleTrade tiecas treideriem no visas pasaules piedāvāt plašu produktu un pakalpojumu klāstu. Mūsu inovācijas un rūpes par katra klienta vajadzībām atzinušas nozīmīgākās starptautiskās finanšu organizācijas.

 • Partneri

  Vai tas nebūtu lieliski, ja jūs varētu strādāt no mājām un pelnīt naudu, darot to, kas jums patīk? Vai doma par sava biznesa uzsākšanu šķiet jums pievilcīga? Tad mums ir risinājums, kas ļaus jums pārņemt kontroli pār savu finansiālo dzīvi un viegli gūt ilgtermiņa

 • Mūsu pakalpojumi

  Mēs lepojamies ar to, ka sniedzam augsta līmeņa finanšu pakalpojumus, kas iekļauj plašu tirdzniecības instrumentu un investīciju produktu klāstu, augstas klases tirdzniecības apmācību, ekspertu tirgus analīzi un uz klientu orientētu atbalstu tirdzniecībā.

 • Normatīvo prasību ievērošana

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11.

 • Licencēti finanšu pakalpojumi

  TeleTrade ir piešķirta CySEC licence sekojošu investīciju pakalpojumu un papildu pakalpojumu sniegšanai, attiecībā uz tālāk norādītajiem finanšu instrumentiem.

 • Klientu līdzekļu drošība

  Primārais TeleTrade uzdevums – klientu līdzekļu drošība, tirgojot Forex tirgū. Mūsu pūles ir vērstas uz klientu līdzekļu drošības nodrošināšanu, izmantojot līdzekļu ieskaitīšanu atsevišķos vadošo starptautisko banku kontos un piedāvājot riska pārvaldīšanas sistēmas, lai pasargātu investīcijas no negatīvas bilances.

Pieteikties atzvanam

Es saprotu un pieņemu Konfidencialitātes politiku un piekrītu, ka TeleTrade apstrādās un izmantos manu vārdu un kontaktinformāciju, lai sazinātos ar mani saistībā ar:

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu