Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Līdzekļu ieskaitīšana / izņemšana

TeleTrade piedāvā augstus drošības un uzticamības standartus. Ja jums ir kādi jautājumi par līdzekļu ieskaitīšanu vai izskaitīšanu, lūdzu, sazinieties ar mums. Jūs varat iepazīties arī ar mūsu Līdzekļu ieskaitīšanas un izņemšanas noteikumiem.

Pievērsiet uzmanību, ka līdzekļu ieskaitīšana no trešās personas, kā arī līdzekļu izņemšana uz trešās personas vārdu ir aizliegta. Saskaņā ar noteikumiem/politiku visiem klientiem jāieskaita līdzekļi no bankas kontiem / kārtēm / elektroniskiem kontiem, kuri ir reģistrēti uz klienta vārda. Visi zaudējumi, kas saistīti ar maksājumiem no trešās personas vārda, tiks piemēroti klientam.

Līdzekļu ieskaitīšana

TeleTrade bankas konta rekvizīti ir pieejami tikai reģistrētiem lietotājiem Privātajā Kabinetā.

Mēs pieņemam maksājumus visās valūtās. Maksājumu var ieskaitīt Jūsu tirdzniecības kontā Jūsu izvēlētajā valūtā — eiro vai ASV dolāros pēc Jūsu izvēles, atkarībā no valūtas kursa līdzekļu saņemšanas brīdī.

Lai ieskaitītu līdzekļus:

 1. Ieejiet savā Privātajā Kabinetā.
 2. Izvēlieties iespēju “līdzekļu ieskaitīšana”.
 3. Izvēlieties ērtāko metodi.
 4. Norādiet summu, kādu vēlaties ieskaitīt.
 5. Ievadiet informāciju, kas nepieciešama 3. punktā izvēlētajai metodei (tikai izskaitot līdzekļus), t.i., Jūsu bankas konta rekvizītus.
 6. . Lūdzu, atcerieties Jūsu pieprasījuma unikālo numuru — jūs varat to izdrukāt.
Lūdzu, ņemiet vērā:
Pirms līdzekļu pārskaitīšanas uz banku, lai papildinātu kontu, Jums ir jāizveido pieteikums Jūsu Privātajā Kabinetā un jāsaņem TeleTrade bankas konta rekvizīti, kas jāizmanto tikai līdzekļu ieskaitīšanai. Lūdzu, ievērojiet lietošanas pamācības un izdrukājiet vai saglabājiet informāciju, ko iegūsiet ,izveidojot pieteikumu.

Līdzekļu izņemšana

Jūs varat izskaitīt līdzekļus no sava tirdzniecības konta, pārskaitot tos uz jūsu bankas kontu vai uz citu TeleTrade tirdzniecības kontu.

Lūdzu, ņemiet vērā:
Līdzekļi no Jūsu tirdzniecības konta tiks izskaitīti tikai pēc Jūsu personīgā pieprasījuma. Jums nepieciešams izveidot pieteikumu līdzekļu izskaitīšanai Jūsu Privātajā Kabinetā Naudas līdzekļi tiks pārskaitīti uz Jūsu bankas kontu, saskaņā ar termiņiem, kas atrunāti mūsu līgumā, ar nosacījumu, ka pieprasītie līdzekļi ir pieejami Jūsu kontā.

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu