Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

TeleTrade ziņas

Maijs 2017 10

Oficiāls paziņojums par TeleTrade piesaistītā aģenta SIA Rīgas Kapitāls reģistrēšanu Latvijā

Cienījamie klienti!

Paldies, ka izmantojat mūsu kompānijas pakalpojumus investēšanai valūtu tirgū. Mums ir ļoti svarīgs katrs klients un mēs ceram, ka mūsu sadarbība turpināsies. Informējam Jūs, ka no 2017. gada 8. aprīļa TeleTrade klientu informatīvu apkalpošanu Latvijā veic oficiāls reģistrēts TeleTrade aģents – SIA Rīgas Kapitāls.

SIA Rīgas Kapitāls reģistrēta CySEC kā TeleTrade piesaistītais aģents un iekļauta Kipras Republikas regulatora publiskajā reģistrā. Šīs izmaiņas tika veiktas atbilstoši Latvijas likumdošanas prasībām un FKTK konsultācijām ar mērķi uzlabot TeleTrade sniegto pakalpojumu Latvijas teritorijā pārskatāmību un kvalitāti.

Pievērsiet uzmanību, ka šīs izmaiņas neskar Jūsu kontu, tajos izvietoto līdzekļu, atvērto pozīciju statusu un tiesisko režīmu, kā arī garantijas, ko nodrošina Kipras Republikas ICF kompensāciju fonds. Visus investīciju pakalpojumus, kas saistīti ar tirdzniecību valūtu tirgū, kā iepriekš turpina sniegt kompānija TeleTrade DJ International Consulting Ltd atbilstoši pārrobežu darbības principiem, saskaņā ar MiFID.

Ar oficiālu informāciju un SIA Rīgas Kapitāls funkciju un pilnvaru sarakstu Jūs varat iepazīties mājas lapā https://teletrade-dj.lv/about/tied_agents.

Cieņā,
Kompānijas TeleTrade DJ International Consulting Ltd Latvijā pārstāve
Olga Calpane

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu