Meklēt

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

TeleTrade ziņas

Oktobris 2017 31

SIA “Rīgas Kapitāls”, kā starptautiskā brokera TeleTrade oficiālais pārstāvis Latvijā, ir uzsākusi veiksmīgu sadarbību ar Latvijas Bankas zināšanu centru “Naudas Pasaule”

2017. gada rudenī  Latvijas Bankas atjaunotā apmeklētāju centra “Naudas pasaule” atklāšana.

Kompānija “Rīgas Kapitāls” izveidoja multimediju displeju par valūtu tirgu un konsultēja centra vadību par iespējām tirgot valūtu tirgū ar brokeru starpniecību. Ekspozīcija paredzēta tiem, kuri interesējas par monetāro politiku, naudas apriti un vēsturi, un vēlas paaugstināt savu finanšu pratību, lai pieņemtu pareizus finanšu lēmumus.

Interaktīvā centra “Naudas pasaule” vadītājs Jānis Motivāns personīgi izteica pateicību Martai Dreimanei par veiksmīgo sadarbību.

Dažas dienas pirms oficiālās atklāšanas kompānijas “Rīgas Kapitāls” klientiem bija ekskluzīva iespēja apmeklēt izstādi “Naudas pasaule” un pirmajiem redzēt pilnveidoto multimediju ekspozīciju.

Zināšanu centrs “Naudas pasaule” ir bāzes elements Latvijas Bankas ekonomikas izglītošanas programmā. Tādējādi tiek veicināta sabiedrības izpratne par ekonomikas un finanšu jautājumiem, kas saistīti ar naudas apriti un lomu ekonomikā.

Zināšanu centrs “Naudas pasaule” pastāv vairāk nekā 12 gadus un ir uzņēmis 102 tūkstošus apmeklētāju – galvenokārt skolēnus un pedagogus, bet arī daudzu citu nodarbošanās veidu un vecumu apmeklētājus.

2017. gadā zināšanu centrs ir pārveidots, piedāvājot jaunajai situācijai atbilstošu pilnvērtīgu saturu un modernizējot vairāk nekā desmit gados novecojušo tehnoloģisko risinājumu.

Plašāka informācija par centra darbību šeit.

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu