Meklēt

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

TeleTrade ziņas

Marts 2018 26

Izmaiņas tirdzniecības sarakstā no 2018. gada 29. marta līdz 2. aprīlim, saistībā ar Lieldienām

Cienījamie kompānijas TeleTrade klienti!

Pievērsiet uzmanību izmaiņām CFD uz instrumentiem tirdzniecības sesiju sarakstos no 2018. gada 29. marta līdz 2. aprīlim, saistībā ar Lieldienām.

Izmaiņas CFD uz instrumentiem tirdzniecības sesiju sarakstā 2018. gada 29. martā

Instrumenti

Ticker

Tirdzniecības atvēršana

Tirdzniecības slēgšana

CFD uz indeksiem

AUS200

Pēc saraksta

15:00

Izmaiņas CFD uz instrumentiem tirdzniecības sesiju sarakstā 2018. gada 30. martā

Instrumenti

Ticker

Tirdzniecības atvēršana

Tirdzniecības slēgšana

CFD uz akcijām

Visi

Slēgts

CFD uz metāliem

Visi

Slēgts

CFD uz izejvielām

Visi

Slēgts

CFD uz indeksiem

Visi

Slēgts

CFD uz ETF

Visi

Slēgts

CFD uz kriptovalūtām

Visi

Slēgts

Izmaiņas CFD uz instrumentiem tirdzniecības sesiju sarakstā 2018. gada 2. aprīlī

Instrumenti

Ticker

Tirdzniecības atvēršana

Tirdzniecības slēgšana

CFD uz indeksiem

AUS200, EUR50, FRA40, GER30, UK100

Slēgts

Tirdzniecības sesiju laiks – TeleTrade trading time (UTC+2)

Kompānija TeleTrade vēl jums veiksmīgu tirdzniecību!

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu