Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

TeleTrade ziņas

Jūnijs 2018 08

TeleTrade atjauninājusi aplikāciju “TeleTrade Analītika" mobilajām ierīcēm ar iOS

Kompānija TeleTrade atjauninājusi aplikāciju “TeleTrade Analītika” mobilajām ierīcēm iPhone, iPad un iPod touch, kas darbojas ar iOS 8.0 vai jaunāku versiju. Tagad lietotājs var atvērt tirdzniecības kontu tieši no aplikācijas, ir ieviestas izmaiņas lapā “Kotējumi”. Atjauninājums stājies spēkā 2018. gada 4. jūnijā.

Galvenie “TeleTrade Analītika” lietotāji ir kompānijas Teletrade International Consalting Ltd klienti Eiropas Savienības valstīs, kā arī kompānijas TeleTrade D.J. Ltd klienti Āzijas, Āfrikas un Austrumeiropas valstīs.

Mobilā aplikācija “TeleTrade Analītika” ir mūsdienīgs un ērts instruments treiderim un finanšu analītiķim. Aplikācijas lietotāji no starptautiskā brokera TeleTrade saņem aktuālu tirgus informāciju: pamata valūtu kotējumus, ziņas un tirgus analītiku, un daudz ko citu.

Mobilās aplikācijas “TeleTrade Analītika” atjaunināšanu kompānijas speciālisti veic regulāri, vairākas reizes gadā.

Aplikācija “TeleTrade Analītika” mobilajām ierīcēm, kas darbojas ar operētājsistēmu iOS, TeleTrade speciālisti izstrādāja 2012. gadā.

2014. gadā aplikācija tika pilnībā pārrakstīta. Nākamajos gados tika pievienota virkne iepriekš nebijušu funkciju, pilnveidota navigācija un atgādinājumu parametri, uzstādāmā informatīvo materiālu daudzvalodu funkcija, filtrēšanas un daudzas citas iespējas.

Aplikācijā “TeleTrade Analītika” ir pieejams ekonomiskais kalendārs, centrālo banku likmes, valūtu pāru ikdienas tehniskā analīze, svarīgas fundamentālās ziņas, valūtu, izejvielu, kā arī fondu tirgus apskati (tajā skaitā finanšu rādītāji un akciju emitentu raksturojums), viedokļi, prognozes un video apskati no TeleTrade analītiķiem.

Aplikācijas interfeiss ļauj uzstādīt atjauninājuma periodu un atspoguļojamos simbolus valūtu kotējumiem, saņemt paziņojumus par ekonomiskā kalendāra notikumiem.

Pateicoties aplikācijas funkcijām, “TeleTrade Analītika” lietotājiem ir iespēja prognozēt tirgus kustību perspektīvā un pelnīt no tā.

Vairums informatīvi analītisko materiālu saturs, kas pieejami “TeleTrade Analītikā” ir kompāniju grupas TeleTrade ekspertu intelektuālā darba rezultāti. Sastādot un salīdzinot viņu viedokļus, jūs varat izdarīt secinājumus par esošo situāciju tirgū un tirgus perspektīvām, lai pēc tam patstāvīgi pieņemtu pareizos tirdzniecības lēmumus.

 • 13 Mar 2019

  Dear Clients,
  On the 14 of March 2019, some amendments will be made to TERMS AND CONDITIONS FOR TELETRADE INVEST:

  clauses 4.3 and 4.4 will be amended.

  All other parts of TERMS AND CONDITIONS FOR TELETRADE INVEST will remain the same.

  You can find the new version of TERMS AND CONDITIONS FOR TELETRADE INVEST here.

  Best regards,
  TeleTrade Team

 • 14 Jan 2019

  We draw your attention to the fact that on January 15, 2019 there will be a vote on the exit of the UK from the European Union (Brexit). This event may cause low liquidity and a corresponding increase in spreads and volatility growth for a variety of trading instruments.

 • 06 Sep 2018

  Cienījamie klienti!

  No 2018.gada 1.oktobra kompānija SIA Rīgas Kapitāls (starptautiskā brokera TeleTrade-DJ International Consulting Ltd piesaistītais aģents), mainīs savu darbības veidu, pārejot uz klientu atbalstu tiešsaistes režīmā.

 • 30 Jūl 2018

  Cienījamie klienti! 

  No 2018.gada 30.jūlija tiks palielinātas maržinālās prasības sekojošiem instrumentiem: CFD uz akcijām un CFD uz ETD līdz 20% (kredītplecs 1:5). Lūdzam jūs iepriekš parūpēties par atvērtajām pozīcijām uz norādītajiem instrumentiem.

 • 24 Jūl 2018

  Dārgais, klient!

  Eiropas Vērtspapīru un tirgus iestāde (ESMA) nesen ir pieņēmusi virkni svarīgu lēmumu par to, kā privātiem klientiem būtu jāsniedz ieguldījumu pakalpojumi, kas saistīti ar Forex un CFD tirdzniecību. Šie lēmumi tiek īstenoti, lai pasargātu privātos klientus no liekiem riskem, kas saistīti ar ieguldīšanu instrumentos izmantojot kredītpecu.

 • 28 Jūn 2018

  Pievēršam jūsu uzmanību, ka saistībā ar ASV Neatkarības dienas svinībam, tirdzniecības sesijas uz CFD instrumentiem 2018.gada 3. - 4.jūlijā noritēs pēc īpaša saraksta. Tirdzniecības sesiju grafika izmaiņu ieviešana ir saistīta ar nepieciešamību ņemt vērā Amerikas fondu biržas darba grafiku pirmssvētku un svētku dienās.

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu