Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

TeleTrade ziņas

Jūnijs 2018 28

Saistībā ASV Neatkarības dienas svinībām 2018.gada 3. - 4.jūlijā ir ieviestas izmaiņas tirdzniecības sesijās

Cienījamie klienti!

Pievēršam jūsu uzmanību, ka saistībā ar ASV Neatkarības dienas svinībam, tirdzniecības sesijas uz CFD instrumentiem 2018.gada 3. - 4.jūlijā noritēs pēc īpaša saraksta. Tirdzniecības sesiju grafika izmaiņu ieviešana ir saistīta ar nepieciešamību ņemt vērā Amerikas fondu biržas darba grafiku pirmssvētku un svētku dienās.

Tirdzniecības sesiju saraksts 2018.gada 3.jūlijā

Instrumenti

Ticker

Tirdzniecības atvēršana

Tirdzniecības slēgšana

CFD uz akcijām

Visi

15:32

19:00

CFD uz ETF

Visi

15:32

19:00

CFD uz indeksiem

US500, USTech100, US30, J225

00:00

19:15

CFD uz izejvielām

USCrude, UKBrent, USGas

02:00

19:15

CFD uz metāliem

Visi

00:00

19:15

CFD uz crypto

Visi

00:00

19:15

Tirdzniecības sesiju saraksts 2018.gada 4.jūlijā

Instrumenti

Ticker

Tirdzniecības atvēršana

Tirdzniecības slēgšana

CFD uz akcijām

Visi

Slēgts

CFD uz ETF

Visi

Slēgts

CFD uz indeksiem

US500, USTech100, US30, J225

00:00

19:00

CFD uz izejvielām

USCrude, UKBrent, USGas

02:00

19:00

CFD uz metāliem

Visi

00:00

19:00

CFD uz crypto

Visi

00:00

19:00

Tirdzniecības sesiju laiks UTC+2.

Vēlam jums veiksmīgu tirdzniecību!

Kompānija TeleTrade

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu