Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22514442

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Ziņu arhīvs

Rādīt:
24 Aprīlis 2017

Cienījamie kompānijas TeleTrade klienti!

Pievērsiet uzmanību CFD uz instrumentiem tirdzniecības sesiju saraksta izmaiņām 2017. gada 25. aprīlī, saistībā ar ANZAC dienas svinībām.

Instrumenti

Ticker

Tirdzniecības atvēršana

Tirdzniecības slēgšana

CFD uz indeksiem

AUS200

12 Aprīlis 2017

Cienījamie kompānijas TeleTrade klienti! 
Pievērsiet uzmanību izmaiņām CFD instrumentu tirdzniecības sesiju sarakstā 2017.gada 13. - 17. aprīlī, saistībā ar Lieldienām.  

Izmaiņas CFD instrumentu tirdzniecības sesiju sarakstā 2017. gada 13. aprīlī

22 Marts 2017

Cienījamie kompānijas TeleTrade klienti!
Pievērsiet uzmanību izmaiņām tirdzniecības sesiju sarakstā no 2017. gada 26. marta, saistībā ar pāreju uz vasaras laiku Eiropā.
Instrumentu uzstādījumi tiks publicēti mājas lapas sadaļā “Tirdzniecības nosacījumi”.
Kompānija TeleTrade vēl jums veiksmīgu tirdzniecību!

Izmaiņas tirdzniecības sesiju sarakstā no 2017. gada 26. marta

07 Marts 2017

Cienījamie kompānijas TeleTrade klienti!

Pievērsiet uzmanību, ka gaidāmas izmaiņas CFD instrumentu tirdzniecības sesiju sarakstā no 2017. gada 12. marta, saistībā ar pāreju uz vasaras laiku ASV. 
Instrumentu uzstādījumi tiks publicēti mājas lapas sadaļā “Tirdzniecības nosacījumi”.  
Kompānija TeleTrade vēl jums veiksmīgu tirdzniecību!

02 Marts 2017

Cienījamie klienti!

Ņemiet vērā, ka Lietuvas komercbanka “AB Šiaulių bankas” no 2017. gada 1. marta maina komisijas apmēru par operācijām ar personīgajiem līdzekļiem, izmantojot maksājumu sistēmu SWIFT un vienoto maksājumu zonu eiro valūtā SEPA. 

Banka “AB Šiaulių bankas” no 2017. gada 1. marta nosaka sekojošu komisijas apmēru par līdzekļu ieskaitīšanu un izņemšanu, izmantojot SWIFT un SEPA sistēmas. 

21 Februāris 2017

Cienījamie kompānijas TeleTrade klienti!

Pievērsiet uzmanību, ka 2017. gada 23. februārī CFD uz USDRUB tirdzniecības sesijas būs slēgtas.  

20 Februāris 2017

Cienījamie klienti!

Tehniskās kļūmes, kas 2017. gada 20. februārī no plkst. 00:05:00 līdz 00:48:00 izsauca traucējumus tirdzniecības serveros, tika veiksmīgi novērstas.

Labprāt atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.

Cieņā,

Tehniskā atbalsta dienests

16 Februāris 2017

Cienījamie kompānijas TeleTrade klienti!
Pievērsiet uzmanību CFD instrumentu tirdzniecības sesiju saraksta izmaiņām 2017. gada 20. februārī, saistībā ar Prezidenta dienas svinībām ASV. 
Izmaiņas CFD instrumentu tirdzniecības sesiju sarakstā 2017. gada 20. februārī

24 Janvāris 2017

Cienījamie klienti!

No 2017. gada 30. janvāra NDD kontos par veiktajām tirdzniecības operācijām ar instrumentiem CFD uz akcijām tiek ieviesta komisija 0,1% apmērā no atvērtās pozīcijas nominālā apjoma. Peldošais spreds uz visiem instrumentiem tiks samazināts, kas tirdzniecības nosacījumus uz vairākuma instrumentiem padarīs daudz izdevīgākus Jums.

Ar cieņu,TeleTrade  

24 Janvāris 2017

Cienījamie klienti!

Paziņojam, ka no 2017. gada 30. janvāra StopOut līmenis (pozīcijas aizvēršanas piespiedu kārtā līmenis) būs 20% no maržinālā nodrošinājuma. Lūdzam Jūs laikus parūpēties par pietiekamu līdzekļu apmēru Jūsu tirdzniecības kontā.  

Ar cieņu,

TeleTrade komanda

Lapas

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ir reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbojas saskaņā ar Eiropas Savienības Finanšu instrumentu tirgu direktīvu (MiFID).

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu