Meklēt

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Ziņu arhīvs

Rādīt:
06 Septembris 2018

Cienījamie klienti!

No 2018.gada 1.oktobra kompānija SIA Rīgas Kapitāls (starptautiskā brokera TeleTrade-DJ International Consulting Ltd piesaistītais aģents), mainīs savu darbības veidu, pārejot uz klientu atbalstu tiešsaistes režīmā.

30 Jūlijs 2018

Cienījamie klienti! 

No 2018.gada 30.jūlija tiks palielinātas maržinālās prasības sekojošiem instrumentiem: CFD uz akcijām un CFD uz ETD līdz 20% (kredītplecs 1:5). Lūdzam jūs iepriekš parūpēties par atvērtajām pozīcijām uz norādītajiem instrumentiem.

24 Jūlijs 2018

Dārgais, klient!

Eiropas Vērtspapīru un tirgus iestāde (ESMA) nesen ir pieņēmusi virkni svarīgu lēmumu par to, kā privātiem klientiem būtu jāsniedz ieguldījumu pakalpojumi, kas saistīti ar Forex un CFD tirdzniecību. Šie lēmumi tiek īstenoti, lai pasargātu privātos klientus no liekiem riskem, kas saistīti ar ieguldīšanu instrumentos izmantojot kredītpecu.

28 Jūnijs 2018

Pievēršam jūsu uzmanību, ka saistībā ar ASV Neatkarības dienas svinībam, tirdzniecības sesijas uz CFD instrumentiem 2018.gada 3. - 4.jūlijā noritēs pēc īpaša saraksta. Tirdzniecības sesiju grafika izmaiņu ieviešana ir saistīta ar nepieciešamību ņemt vērā Amerikas fondu biržas darba grafiku pirmssvētku un svētku dienās.

08 Jūnijs 2018

Kompānija TeleTrade atjauninājusi aplikāciju “TeleTrade Analītika” mobilajām ierīcēm iPhone, iPad un iPod touch, kas darbojas ar iOS 8.0 vai jaunāku versiju.

05 Jūnijs 2018

2018. gada 4. jūnijā kompānija TeleTrade paplašināja finanšu instrumentu sarakstu, pievienojot 6 jaunus CFD uz zeltu un sudrabu pret Austrālijas dolāru, Šveices franku un britu sterliņu mārciņu.

05 Jūnijs 2018

2018. gada 9.-10. jūnijā, ar mērķi paaugstināt serveru kvalitāti un stabilitāti, kompānija TeleTrade veiks tehniskos darbus.

30 Maijs 2018

2018. gada 2.-3. jūnijā, ar mērķi paaugstināt serveru kvalitāti un stabilitāti, kompānija TeleTrade veiks tehniskos darbus.

22 Maijs 2018

Pievērsiet uzmanību CFD uz instrumentiem tirdzniecības sesiju saraksta izmaiņām 2018. gada 28. maijā, saistībā ar Piemiņas dienas svinībām ASV.

07 Maijs 2018

Cienījamie klienti!

Kompānija MetaQuotes, kas ir tirdzniecības platformas MetaTrader izstrādātājs, brīdina, ka pirms nākamās operētājsistēmas Windows (Windows 10 April 2018 Update) atjaunināšanas instalēšanas, lietotājiem nepieciešams saglabāt paroles drošā vietā, lai piekļūtu tirdzniecības platformai.

Lapas

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu