Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Licencēti finanšu pakalpojumi

Investīciju un papildu pakalpojumi

TeleTrade ir piešķirta CySEC licence sekojošu investīciju pakalpojumu un papildu pakalpojumu sniegšanai, attiecībā uz tālāk norādītajiem finanšu instrumentiem.

 • Investīciju pakalpojumi
  • Orderu pieņemšana vai nodošana attiecībā uz vienu vai vairākiem finanšu instrumentiem;
  • Orderu izpilde klientu vārdā;
  • Portfeļa pārvaldīšana;
  • Darījumu veikšana savā personīgajā kontā;
  • Konsultāciju sniegšana par investīcijām;
 • Papildu pakalpojumi
  • finanšu instrumentu uzraudzība un pārvalde Klienta interesēs, ieskaitot depozitāro glabāšanu un ar to saistītus pakalpojumus, tādus kā naudas/papildnodrošinājuma pārvaldība;
  • kredītu vai aizdevumu piešķiršana investoram, lai ļautu viņam veikt darījumu ar vienu vai vairākiem finanšu instrumentiem, ja sabiedrība, kas piešķir kredītu vai aizdevumu, ir iesaistīta darījumā;
  • valūtas maiņas pakalpojumi, ja tie ir saistīti ar investīciju pakalpojumu sniegšanu;
  • ieguldījumu izpēte un finanšu analīze vai citi vispārīgu ieteikumu veidi attiecībā uz darījumiem ar finanšu instrumentiem.
 • Finanšu instrumenti

  Iepriekšminētie pakalpojumi var tikt nodrošināti un darbība var tikt veikta attiecībā uz šādiem finanšu instrumentiem:

  • Apritē esošie vērtspapīri.
  • Naudas tirgus instrumenti.
  • Ieguldījumi kolektīvo investīciju organizācijās.
  • Opcioni, fjūčeri, svopi, nākotnes procentu likmju līgumi un jebkuri citi atvasinātie līgumi, kas saistīti ar vērtspapīriem, valūtām, procentu likmēm vai peļņu no vērtspapīriem, vai citi atvasinātie instrumenti, finanšu indeksi vai finanšu rādītāji, pēc kuriem var norēķināties fiziskas piegādes vai skaidras naudas formā.
  • Opcioni, fjūčeri, svopi, nākotnes procentu likmju līgumi un jebkuri citi atvasinātie līgumi, kas attiecas uz precēm, par kuriem jānorēķinās skaidrā naudā vai par kuriem var norēķināties skaidrā naudā, ja to izvēlas viena no pusēm (nevis saistību nepildīšanas vai citu apstākļu dēļ, kas paredz Līguma izbeigšanu).
  • Opcioni, fjūčeri, svopi, nākotnes procentu likmju līgumi un jebkuri citi atvasinātie līgumi, kas attiecas uz izejvielām, par kuriem var norēķināties ar fizisku piegādi ar nosacījumu, ka tie tiek tirgoti regulētā tirgū un/vai daudzpusējā tirdzniecības platformā (MTF).
  • Opcioni, fjūčeri, svopi, nākotnes procentu likmju līgumi un jebkuri citi atvasinātie līgumi, kas attiecas uz izejvielām, par kuriem var norēķināties ar fizisku piegādi, kas III daļas 6. punktā nav minēti nekādā citā veidā un kam nav komerciālu mērķu, kam piemīt atvasināto finanšu instrumentu īpašības, ņemot vērā, un cita starpā, vai ar tiem notiek klīringa norēķini caur oficiāli atzītām klīringa organizācijām vai tie ir pakļauti papildu maržas ieskaitīšanas prasību izpildei.
  • Atvasinātie instrumenti kredītriska nodošanai.
  • Finanšu līgumi uz cenu starpību.
  • Opcioni, fjūčeri, svopi, nākotnes procentu likmju līgumi un jebkuri citi atvasinātie līgumi, kas attiecas uz klimatiskiem parametriem, pārvadājumu likmēm, emisijas kvotām, inflācijas līmeņiem vai oficiālu ekonomikas statistiku, par kuriem var norēķināties skaidrā naudā, ja to izvēlas viena no pusēm (nevis saistību nepildīšanas vai citu apstākļu dēļ, kas paredz Līguma izbeigšanu), kā arī jebkuri citi atvasinātie kontrakti, kas attiecas uz aktīviem, tiesībām, saistībām, indeksiem un rādītājiem, kas šajā daļā nav minēti nekādā citā veidā, kam piemīt citu finanšu instrumentu īpašības, ņemot vērā, un cita starpā, vai tie tiek tirgoti regulētā tirgū un/vai daudzpusējā tirdzniecības platformā (MTF), vai ar tiem notiek klīringa norēķini caur oficiāli atzītām klīringa organizācijām vai tie ir pakļauti papildu maržas ieskaitīšanas prasību izpildei.

Pieteikties atzvanam

Es saprotu un pieņemu Konfidencialitātes politiku un piekrītu, ka TeleTrade apstrādās un izmantos manu vārdu un kontaktinformāciju, lai sazinātos ar mani saistībā ar:

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu