Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Normatīvo prasību ievērošana

CySEC

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. Kompānijas darbību reglamentē 2007. gada “Likums par investīciju pakalpojumiem, darbību un regulējamajiem tirgiem” (Cyprus Investment Services and Activities and Regulated Markets Law — Law 144(1)/2007).

MiFID

TeleTrade darbību tāpat regulē “Finanšu instrumentu tirgu direktīva”, kas plašāk pazīstama kā MiFID. Tas ir ES tiesību akts, kas nodrošina saskaņotus finanšu pakalpojumu reglamenta nosacījumus Eiropas ekonomiskās zonas valstīs.

MiFID (t. i. Eiropas komisijas direktīva 2004/39/EC) Kipras Republikā apstiprināja Kipras vērtspapīru un biržu komisija, ieviešot Likumu un attiecīgās direktīvas DI144-2007-01 un DI144-2007-02.

Kā CySEC licencēts, Eiropas vērtspapīru un tirgu organizācijas biedrs (ESMA), kompānija atbilst MiFID noteiktajām normatīvo aktu prasībām.

TeleTrade ir nepieciešamās pilnvaras brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar MiFID visās ES valstīs un tās darbība tiek regulēta Eiropas Ekonomikas zonas teritorijā, saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu 2004/39/EC. Tālāk uzskaitītas valstis, kurās mēs esam pārstāvēti, un saite uz vietējā regulatora mājas lapu.

Valsts Valsts un regulators
Austria Financial Markets Authority (FMA) Saite uz mājas lapu
Bulgaria Financial Supervision Commission (FSC) Saite uz mājas lapu
Cyprus Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) Saite uz mājas lapu
Czech Republic Czech National Bank Saite uz mājas lapu
Germany Federal Financial Supervisory Authority Saite uz mājas lapu
Greece Hellenic Capital Market Commission (HCMC) Saite uz mājas lapu
Hungary Hungarian Financial Supervisory Authority (HFSA) Saite uz mājas lapu
Italy Commissione Nazionale per le Societa e la Borsa (CONSOB) Saite uz mājas lapu
Latvia Financial and Capital Market Commission (FCMC) Saite uz mājas lapu
Lithuania The Securities Commission of the Republic of Lithuania Saite uz mājas lapu
Poland Polish Financial Supervision Authority (PFSA) Saite uz mājas lapu
Portugal Comissao do Mercado de Valores Mobiliarios (CMVM) Saite uz mājas lapu
Romania National Securities Commission (CNVM) Saite uz mājas lapu
Spain Spanish National Securities Market Commission (CNMV) Saite uz mājas lapu
UK Financial Conduct Authority (FCA) Saite uz mājas lapu

Valstis, kas nav pakļautas MiFID regulējumam

TeleTrade DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz pakalpojumus attālināti Indonēzijas, Kenijas, Meksikas, Ķīnas Tautas Republikas, Krievijas Federācijas, Ukrainas un Vjetnamas rezidentiem, atbilstoši pārrobežu darbības principiem, ievērojot piemērojamos juridiskos ierobežojumus.

Pieteikties atzvanam

Es saprotu un pieņemu Konfidencialitātes politiku un piekrītu, ka TeleTrade apstrādās un izmantos manu vārdu un kontaktinformāciju, lai sazinātos ar mani saistībā ar:

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu