Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Finanšu kalkulatori

Izmantojiet mūsu kalkulatorus, lai veiktu darījumus un efektīvāk pārvaldītu operācijas.

Svops – maksa, kas tiek ieturēta par pozīciju, kas atstata uz nakti (uz nākamo tirdzniecības dienu). Tas attiecas uz procentu likmju starpību starp divām tirgotajām valūtām un tiek noteikts atkarībā no tā, vai pozīcija ir īsā vai garā. Svopu aprēķināšana un pielietošana notiek katru nakti pēc tirdzniecības dienas. Trešdien svopi tiek ieturēti trīskāršā apmērā, ņemot vērā brīvdienas. Vienkārši norādiet valūtu pāri, kuru jūs vēlaties tirgot, kā arī tirdzniecības apjomu un jūsu konta valūtu, bet pēc tam nospiediet “Aprēķināt”, lai noteiktu svopa apmēru.

Punkta vērtības kalkulators palīdzēs jums aprēķināt katras pozīcijas vērtību tajā valūtā, kurā jūs vēlaties tirgot. Šī informācija ir ļoti svarīga, lai noteiktu riska pieņemamību konkrētajā darījumā un daudz efektīvāk pārvaldītu riskus. Viss, kas jums ir nepieciešams – vienkārši jānorāda valūtu pāris, tirdzniecības apjoms, jūsu konta valūta un jānospiež poga “Aprēķināt”, lai noteiktu punkta vērtību.

Maržas kalkulators ir nozīmīgs instruments, kas aprēķina nepieciešamo maržas apmēru, lai nodrošinātu potenciālo pozīciju, ko jūs vēlaties atvērt. Tas ļauj jums pareizi pārvaldīt darījumu, noteikt apjomu lotēs un kredītplecu, lai izvairītos no tirdzniecības bilances iespējamās pārsniegšanas. Kopumā, tas ir svarīgi, lai izvairītos no prasības papildināt maržu (margin call) vai izvairītos no stop out. Nepieciešams vienkārši norādīt valūtu pāri, darījuma apjomu lotēs, kredītplecu un konta valūtu. Pēc pogas “Aprēķināt” nospiešanas, aprēķina rezultāts tiks parādīts automātiski.

Pirms pozīcijas atvēršanas, protams, būs vēlēšanās uzzināt, cik uz tās var nopelnīt un cik zaudēt. Peļņas kalkulators ir ērts instruments, kas ļaus jums noteikt darījuma rezultātu un izlemt, vai tas būs ienesīgs vai nē. Tāpat jūs varat norādīt dažādas atvēršanas un aizvēršanas cenas, lai salīdzinātu rezultātus. Jums tikai jāizvēlas valūtu pāris, tirdzniecības apjoms, konta valūta, periods, kura laikā jūs vēlaties turēt darījumu, un jānorāda, vai tā būs pirkšanas vai pārdošanas pozīcija, kā arī atvēršanas un aizvēršanas cenas. Rezultātā, nospiežot pogu “Aprēķināt”, jūs redzēsiet potenciālo peļņu vai zaudējumus uz šī darījuma.Valūtas kalkulators – noderīgs instruments, kas ļauj konvertēt dažādas valūtas. Izmantojot valūtas konvertēšanas kalkulatoru, izvēlieties valūtas, kuras vēlaties konvertēt (no kādas valūtas uz kādu), kā arī summu. Tālāk, nospiediet “Aprēķināt”, lai veiktu aprēķinu.

 

Visa informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos un balstoties tikai uz šo informāciju, jūs varat gūt zaudējumus. Iepriekšējo periodu rādītāji nav uzticams identisku nākotnes rezultātu rādītājs. Lūdzu izlasiet pilnu atrunu.

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu