Tirgojiet kriptovalūtas drošā TeleTrade laukā

Pieteikties atzvanam

Es saprotu un pieņemu Konfidencialitātes politiku un piekrītu, ka TeleTrade apstrādās un izmantos manu vārdu un kontaktinformāciju, lai sazinātos ar mani saistībā ar:
Tirgojiet kriptovalūtas kopā ar TeleTrade – brokeri, kura darbību regulē ES Mēs jums piedāvājam sekojošas iespējas
 • BTCUSD Bitcoin vs US Dollar
 • BCHUSD Bitcoin Cash vs US Dollar
 • LTCUSD Litecoin vs US Dollar
 • ETHUSD Ethereum vs US Dollar
 • DSHUSD Dashcoin vs US Dollar
 • XMRUSD Monero vs US Dollar
 • XRPUSD Ripple vs US Dollar
 • ZECUSD ZCash vs US Dollar

Lai saņemtu sīkāku informāciju, lūdzu, nosūtiet pieteikumu!

 • Kas ir kriptovalūtas?

  Kriptovalūtas ir digitālas valūtas, kas darbojas bez banku vai citu finanšu institūciju iejaukšanās.

 • Kādēļ tirgot kriptovalūtas kopā ar TeleTrade?

  TeleTrade ir ES regulēts brokeris ar plašu pārstāvniecību tīklu, kas darbojas jau vairāk kā divas desmitgades – jūs garantēti tirgojat ar 100% uzticamu brokeri. Turklāt TeleTrade ir vairāku apbalvojumu ieguvējs, ko tam piešķīrušas pasaulē pazīstamākās finanšu organizācijas.

  Kādēļ ir vērts sākt tirgot kriptovalūtas kopā ar TeleTrade jau šodien:

  • — iespaidīga kriptovalūtu izvēle
  • — detalizēta analītika
  • — klientu atbalsta dienests 24/5
 • Kas ir Bitcoin?

  Bitcoin (BTC) ir pirmā digitālā valūta. To 2009. gadā izveidoja Satoši Nakamoto, kurš parādīja pasaulei tādu koncepciju kā kriptovalūta.

 • Kas ir Bitcoin Cash?

  Bitcoin Cash (BCH) – bitcoin hard fork (tās ir programmas koda izmaiņas, kas maina bloka struktūru vai ļauj izmantot iepriekš nepieejamos blokus, t.i. Bitcoin protokola izmaiņas), kas tika palaists 2017. gada 1. augustā, un kas noveda pie jaunas blokķēdes (angļu val. blockchain) izveidošanās ar citiem nosacījumiem.

 • Kas ir Dashcoin?

  Dashcoin (DSH) – tas ir bitcoin atvasinājums, kas nodrošina treideriem daudz ātrākas un anonīmākas transakcijas. Dashcoin tika izveidots ar mērķi atrisināt dažas vājās bitcoin puses.

 • Kas ir Ethereum Classic?

  Ethereum Classic (ETC) – decentralizēta platforma pēc atvērta koda (angļu val. open-source) tipa, kas darbojas uz smart-kontraktu bāzes. Citiem vārdiem, lietojumprogramma, kas darbojas tieši tā, kā ieprogrammēts, bez darbības apturēšanas, cenzūras, krāpniecības vai trešo personu iejaukšanās iespējām.

  Ethereum Classic – uzlabota Ethereum blokķēde (angļu val. blockchain), tipiska nemainītas vēstures saglabāšanas versija, bez ārējas iejaukšanās un subjektīvām transakciju izmaiņām.

 • Kas ir Ethereum?

  Ethereum (ETH) – decentralizēta programmas platforma, kas nodrošina iespēju attīstīt smart-kontraktus (angļu val. scripting) un Distributed Applications (DApps – dalītais lietojums), kas funkcionē bez darbības apturēšanas, krāpniecības, kontroles vai trešo personu iejaukšanās.

  Ethereum – tas ir kas vairāk, nekā vienkārši platforma, tā tāpat ir programmēšanas valoda (Turing complete), kas palaista blokķēdē (angļu val. blockchain) un palīdz izstrādātājiem izveidot un publicēt dalīto lietojumu. Ethereum potenciālās lietojumprogrammas spektrs ir ļoti plašs.

 • Kas ir Litecoin?

  Litecoin (LTC) izveidoja Čārlijs Lī – Masačūsetsas tehnoloģiju institūta absolvents un bijušais Google inženieris – uz bitcoin modeļa pamata. Litecoin atšķiras no bitcoin ar tādiem aspektiem, kā daudz ātrāks bloku izveides temps un darba izpildes pierādījumu shēmas izmantošana, kas balstās uz scrypt.

  Litecoin balstīts uz atvērtā koda (angļu val. open-source) globālā maksājumu tīkla, ko nekontrolē neviena centrālā vadības struktūra.

 • Kas ir Monero?

  Monero (XMR) – atvērtā koda (angļu val. open-source) kriptovalūta, kas izveidota 2014. gadā, ar akcentu uz konfidencialitāti, decentralizāciju un mērogojamību. Uzticamība un konfidencialitāte ir aizsargāta ar speciāla kriptogrāfijas veida pielietošanu.

 • Kas ir Ripple?

  Ripple (XRP) radās 2012. gadā, tā izveidotāji ir Kris Larsens (Chris Larsen) un Džeds Makkalebs (Jed McCaleb). Ripple darbojas kā kriptovalūta, kā arī kā digitālais maksājumu tīkls finanšu operācijām.

 • Kas ir ZCash?

  Zcash (ZEC) – kriptovalūta ar decentralizētu blokķēdi (angļu val. blockchain), kas nodrošina daudz augstāku anonimitātes un konfidencialitātes līmeni kriptovalūtu lietotājiem un viņu transakcijām.

RADUŠIES JAUTĀJUMI?

Mūsu klientu atbalsta dienests ir gatavs palīdzēt jums 24/5 jebkurā jūsu tirdzniecības posmā.

Brīdinājums par augstu investīciju risku: TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

Kriptovalūtām ir augsta volatilitāte un to cena var strauji mainīties tādu iemeslu dēļ, kā īslaicīgs likviditātes trūkums tirgū, ziņas, kas saistītas ar regulēšanas sistēmas izmaiņām, vai problēmas ieguves infrastruktūrā. TeleTrade nodrošina CFD uz kriptovalūtām kotējumus un izpilda orderus tikai nedēļas laikā, no pirmdienas līdz piektdienai, tomēr būtiskas cenas izmaiņas tirgū var notikt arī brīvdienās. Kriptovalūtu cenu veidošanās var neatbilst tradicionālai fundamentālai vērtības noteikšanai. Augstāk minētie faktori tirdzniecību ar kriptovalūtu instrumentiem pakļauj papildu riskam, kas var novest pie ievērojamiem zaudējumiem īsā laika posmā, un tādēļ tā var nebūt piemērota privātiem klientiem, kuriem nav pietiekamu zināšanu par šo specifisko produktu. Uz kriptovalūtu atvasinātiem instrumentiem neattiecas MiFID, kā arī nepastāv noteikts ES tiesiskais regulējums, kas reglamentētu tirdzniecību ar šādiem produktiem vai nodrošinātu aizsardzību Investoru Kompensāciju fonda ietvaros.