Meklēt

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

STARPTAUTISKĀ BROKERA TELETRADE OFICIĀLAIS PĀRSTĀVIS LATVIJĀ SIA “RĪGAS KAPITĀLS”
NEZINI KĀ NOPELNĪT FINANŠU TIRGOS? IZMANTO UZTICAMA UN LICENCĒTA BROKERA PIEREDZI!
PIERAKSTĪTIES UZ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU
1 Piedāvājam vienu no plašākajām apmācību programmām finanšu tirgu jomā.
2 Programma sastāv no 3 apmācību līmeņiem.
3 Izmantojiet pārbaudītus un kvalitatīvus pakalpojumus.
Es saprotu un pieņemu Konfidencialitātes politiku un piekrītu, ka TeleTrade apstrādās un izmantos manu vārdu un kontaktinformāciju, lai sazinātos ar mani saistībā ar:
INDIVIDUĀLĀ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA PIE PROJEKTA VADĪTĀJAS
Kas jāzina katram finanšu tirgus dalībniekam:
 1. Finanšu sfēras regulācija Latvijā un Eiropā
 2. Kādi riski jāņem vērā, ieguldot finanšu tirgos, kā šos riskus pārvaldīt
 3. МТ4 platforma, tās tehniskās izmantošanas iespējas
 4. Tehnika un fundaments, kā to izmanto treideri
Martas Dreimanes
INDIVIDUĀLĀ APMĀCĪBA
1 nodarbība
50EUR
PIETEIKTIES

Apmācība pie mums – tas nav vienkārši lekciju un praktisko nodarbību kopums – tas ir individuāli piemeklēts nodarbību grafiks, kas tiek veidots kopā ar jūsu personīgo konsultantu, atkarībā no jūsu dienas kārtības un tā, ko jūs vēlaties iegūt no apmācības. Vienas tikšanās reizes ilgums 2 – 2.5 stundas, nodarbība notiek distancionāli, kā arī iespējams pieteikt konsultanta izbraukuma vizīti. Pirms uzsākam individuālo apmācību, vienmēr ir pieejama bezmaksas konsultācija, kurā tiek izrunātas visas detaļas.

Individuālo apmācību vadaMarta Dreimane.
TREIDERU KURSI - 10 DISTANCIONĀLĀS PRAKTISKĀS NODARBĪBAS:
1 nodarbība
35EUR
PIETEIKTIES
Abonements 10 nodarbībām
250EUR
PIETEIKTIES
TeleTrade klientiem
BEZ MAKSAS
PIETEIKTIES
Kursu pasniedz projekta vadītāja Marta Dreimane un asistents Kaspars Miksons.
KĀDS BŪS JŪSU IEGUVUMS*:
Izpratīsiet finanšu tirgu pārdevēju un pircēju darbības loģiku
Iemācīsieties prognozēt iespējamo cenas kustību dažādās situācijās
Pārzināsiet dažādu tirgu tirdzniecības algoritmus
Apgūsiet, kā saglabāt kontroli pār emocijām
Sāksiet veidot tirdzniecības stratēģijas un izvēlēsieties sev piemērotāko
Varēsiet izanalizēt savu tirdzniecības sistēmu un adekvāti izvērtēt stiprās un vājās puses
*Rezultāti ir individuāli un katram var būt atsķirīgi.
TREIDERU KLUBS
Iknedēļas tikšanās, diskusijas, tirgus analīze.
Komunikācija ar citiem treideriem. (Treideru, kuri izveidojuši klubu, stāžs finanšu instrumentu tirdzniecībā – vairāk kā 10 gadi)
Padziļināta treidinga psiholoģijas izpēte.
TIKAI ŠAJĀ PROGRAMMĀ:
01
APMĀCĪBU EFEKTIVITĀTE
Veltīsiet tikai 3-4 stundas nedēļā, pateicoties programmas efektivitātei.
02
KAPITĀLA PĀRVALDĪBA
Iegūsiet iemaņas pamatotai darījumu atvēršanai, ievērojot riska menedžmentu un kapitāla pārvaldīšanas principus (money management).
03
PRAKTISKĀS ZINĀŠANAS
Mācīsieties tikai uz reāliem piemēriem: tikai 20 % teorijas un 80 % prakses.
04
KĻŪDU ANALĪZE
Sapratīsiet, kādēļ liels treideru skaits zaudē savu kapitālu un pamet tirdzniecību finanšu tirgos, uzzināsiet, kas jādara, lai nenonāktu viņu vidū.
05
TIRDZNIECĪBAS MODEĻU IZPRATNE
Sāksiet orientēties līmeņu tirdzniecības modeļos, iemācīsieties saprast, kur varētu sākties instrumenta kustība, un varēsiet izanalizēt savas pamatkļūdas.
06
TIRDZNIECĪBAS KONTA MENEDŽMENTS
Uzzināsiet darījumu apjoma uzskaites metodoloģiju, ar kādām summām ir vērts mācīties tirgot. Iemācīsieties noteikt riska robežas.

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu