Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Treideru stāsti

Jautājumi treiderim

1. Mazliet par sevi.
- Rīgā esmu dzimis un pabeidzis vidusskolu. Augstāko izglītību ieguvu Kaļiņingradā — turpināju ģimenes tradīciju zivju rūpniecības sfērā trešajā paaudzē. Pēc institūta beigšanas atgriezos Rīgā. No 1994. gada līdz pagājušajam gadam strādāju transporta nozarē.

Jautājumi treiderim

1. Mazliet par sevi.
Jevgēnijs, 27 gadi. Šobrīd skaitos viens no veiksmīgākajiem Penzas treideriem. Esmu strādājis dažādās tirdzniecības sfērās – sākot ar pārtikas precēm un beidzot ar krāsaino metālu. Patīk ceļot, atpūsties kopā ar draugiem un savu ģimeni. Pēc kāzām vairāk uzmanības sāku pievērst savai labklājībai un sāku meklēt daudz ātrāku un kvalitatīvāku peļņas veidu.

Treidera monologs: ceļš no iesācēja līdz profesionālim

Kā nonācāt līdz domai par valūtu tirdzniecību kā tādu un līdz darbam kompānijā?
… Bija slikts garastāvoklis un man, sēžot mājās, gribējās mazliet novērst domas. Ieslēdzu datoru, paņēmu pirmo spēli “gaisa baloni”: sēdi, šauj pa baloniem, pilnīgi no visa atslēdzies. Šāvu-šāvu, bet blakus redzu reklāmu: dodam 600 dolārus, pēc tam vēl vairāk... Domāju, ko tas nozīmē “dodam”? Jāpainteresējas, kur tos dod. Es, protams, saprotu, ka katra šāda reklāma tikai “piesaista uzmanību” un neviens man neko nedos, bet, principā, radās interese. Piereģistrējos, mazliet vēlāk piezvanīja meitene ar patīkamu balsi, mazliet parunājām un viņa jautāja: jūs nevēlaties atnākt uz semināru un paklausīties, kā pasaulē pelna naudu? Man kļuva interesanti: kur tad pelna, sēžot mājās? Es ierados seminārā un satiku cilvēku, kurš sagrieza kājām visu dzīvi. Jau pirmajā lekcijā viņa pastāstīja par to, ko es daudzus gadus atpakaļ redzēju sapnī.

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu