Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

PARTNERI

TELETRADE PARTNERU PROGRAMMA

Ja jūs interesē partneru piesaistes mārketings vai jūs vienkārši meklējat online uzņēmējdarbības iespēju, jūs esat pareizajā vietā! Mūsu partneru programma ir izstrādāta ar mērķi katram interneta lietotājam nodrošināt instrumentus, lai būtu iespēja strādāt no mājām un gūt papildu ienākumus.

Mūsu misija – piedāvāt mūsu partneriem augstāko standartu programmas un izdevīgus komisiju plānus, lai palīdzētu viņiem maksimizēt viņu ienākumus. Viss, kas jums jāizdara – jāreklamē mūsu kompānija savā mājas lapā, blogā vai citā interneta resursā, kurā jūs darbojaties, tādējādi saņemot atlīdzību par katru piesaistīto partneri.

man

Kas ir partneris?

Partneris – tas ir cilvēks, kurš reklamē mūsu produktu vai pakalpojumu vai zīmolu potenciālajiem klientiem, apmaiņā pret komisiju. Mūsu partneru programma sniedz jums iespēju pelnīt, virzot savus klientus vai apmeklētājus iepazīties ar TeleTrade produktiem vai pakalpojumiem. Viss, kas jums ir jādara – jāizmanto jūsu mājas lapas vai bloga apmeklējums un jāsaņem dāsna atlīdzība par katru klientu, kurš tiks atvests uz mūsu kompāniju ar jūsu promo aktivitāšu palīdzību.

Kas var kļūt par partneri?

Par partneri var kļūt jebkurš, kas administrē:

affiliate program for web administrators
affiliate program for forum managers
affiliate program for blog managers
affiliate program for social network managers

Daudzi TeleTrade klienti jau izmanto mūsu partneru programmu, iegūstot peļņas avotu pie minimālas piepūles. Jūs varat pārliecināties, ka mūsu programma ir pilnīgi pārskatāma un universāla:
tas ir visvienkāršākais veids kā nopelnīt naudu!

Pievienojieties!

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu