Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

KOMISIJAS

Mēs piedāvājam visizdevīgākos komisiju plānus partneru programmu sfērā. Vienkārši izvēlieties jūsu vajadzībām vispiemērotāko un sāciet monetarizēt jūsu trafiku un tīklus. Mūsu plāni ir konkurētspējīgi, balstoties uz tiem, jūs tiksiet dāsni atalgoti par katru jūsu piesaistīto klientu.

СРА shēma (komisija par piesaistīto klientu)

CPA nozīmē apmaksu par piesaisti (angļu val. Cost per Acquisition). Piesaiste attiecas uz katru jaunu klientu, kuru partneris ir piesaistījis ar reklāmas informatīvām darbībām. Tādējādi cilvēks, kurš izvēlējies CPA plānu, saņems komisiju par katru jaunu klientu, kuru viņš piesaistīs. CPA komisiju struktūra veidojas atkarībā no partnera piesaistīto aktīvo klientu skaita.

Plāns SILVER

Plāns GOLD

Plāns PLATINUM

Plāns DIAMOND

Gūstiet panākumus!

Kā partneris, kurš ātri virzās pa karjeras kāpnēm, jūs nonākat pie plāna Silver, saskaņā ar kuru jūs piesaistāt potenciālos klientus, pelnot komisiju līdz 300$ pēc CPA shēmas par katru no viņiem. Pēc tam, kad jūs atvedīsiet vairāk klientu, ar kopējo skaitu no 6 līdz 30, jūs kļūsiet par plāna Gold partneri un gūsiet iespēju saņemt līdz 600$ CPA par katru. Tālāk augot klientu skaitam, kad jūs piesaistīsiet no 31 līdz 50 klientiem, jūs kļūstat par Platinum partneri un pelnāt līdz 1200$ CPA. Brīdi, kad jūs kļūsiet par īstu profesionāli, jūs sasniegsiet Diamond līmeni, piesaistot vairāk kā 51 klientu, un jums tiks piedāvāta iespēja nopelnīt līdz 1500$ CPA.

Kādēļ izvēlēties CPA plānu?

 • Tas ir visvienkāršākais veids kā saņemt komisiju.
 • Tūlītēja samaksa par karu referāli, kas piereģistrēsies pie mums un sāks tirgot.
 • Pastāv iespēja monetarizēt katru reģistrāciju, kas veikta pateicoties jūsu administrēto lapu trafikam.
 • Jo vairāk klientu jūs piesaistīsiet, jo lielāks būs jūsu ienākumu potenciāls.

Izmaksu veidi

Izvēlieties vienu no izmaksu veidiem, lai saņemtu savu komisiju:

TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs.

Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu