Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22514442

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Partneri

Pievienojieties TeleTrade partneru programmai un pelniet no 1500 USD!

Kļūt par  partneri

Konfidencialitātes politika

Partneru programma

Vēlaties ik mēnesi gūt papildu ienākumus? Vēlaties atvērt personīgo biznesu bez finanšu ieguldījumiem? Tad pievienojieties TeleTrade partneru programmai.

TeleTrade partneru programma – tā ir unikāla iespēja izveidot savu biznesu bez sākotnējā kapitāla ieguldīšanas un pelnīt no Jūsu piesaistīto klientu tirdzniecības apgrozījuma.

Mēs visiem saviem partneriem nodrošinām izdevīgus sadarbības nosacījumus, tajā skaitā progresīvu partneru komisijas aprēķināšanas shēmu.


Pāriet uz mājaslapu
Pelniet no $1,500$ Par TeleTrade partneru programmu Uzzināt vairāk

Kā var pelnīt ar partneru programmu?

Mūsu partneru programma ir piemērota jebkuram: mājas lapu un blogu īpašniekiem, aktīviem sociālo tīklu lietotājiem un pieredzējušiem treideriem.

Viss ir ļoti vienkārši un absolūti bez maksas! Jūs rekomendējat TeleTrade saviem paziņām, klientiem, izvietojiet savu referālo saiti jūsu mājaslapā, blogā, sociālā tīkla lapā, forumā, piesaistiet mums klientus un saņemat komisiju par katru tirgojošo klientu.

Tas ir tik vienkārši:

 • Reģistrējieties
  Piesakieties partneru programmai un atveriet partneru kontu

 • Reklamējiet
  Izmantojiet lielu daudzumu gatavus reklāmas materiālus vai iesakiet TeleTrade saviem klientiem.

 • Pelniet
  Saņemiet komisiju par katru tirgojošo klientu. Izmantojiet izdevīgas partnerības priekšrocības.

Izmantojiet izdevīgas partnerības priekšrocības.

Pievienoties TeleTrade partneru programmai jūs varat absolūti bez maksas. Kļūstiet par mūsu partneri šodien un sāciet pelnīt jau rīt!

Kļūt par
partneri

Konfidencialitātes politika

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ir reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbojas saskaņā ar Eiropas Savienības Finanšu instrumentu tirgu direktīvu (MiFID).

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu