Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22514442

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Sinhronā tirdzniecība

Uzzināt vairāk

Konfidencialitātes politika

Projekts “Sinhronā tirdzniecība”

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat pieredzējis treideris vai iesācējs, projekts “ Sinhronā tirdzniecība”, kā pasīvo ienākumu veids, būs jums potenciāli izdevīgs. Projekts “TeleTrade Invest” – jauns gudru investīciju veids finanšu tirgos. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, mūsu klienti var:

 • sekot līdzi veselas veiksmīgu Forex profesionāļu grupas (Meistaru) tirdzniecībai;
 • apskatīt viņu tirdzniecības rezultātus un statistiku;
 • izvēlēties vispiemērotākās tirdzniecības stratēģijas;
 • izvēlēties vairākus Meistarus, lai diversificētu riskus;
 • kopēt izvēlēto Meistaru darījumus.

Izmantojiet Meistaru lēmumus un situācijas analīzi, pilnībā saglabājot kontroli pār aktīvu izvietošanu savā tirdzniecības kontā ar pārskatāmu un elastīgu pārvaldes sistēmu.

Klienti ir informēti, ka pagājušo periodu rezultāti negarantē identiskus rezultātus nākotnē, un par to, ka risku diversificēšanas un kontroles instrumenti programmas ietvaros samazina kapitāla neaizsargātības pakāpi, taču neaizsargā to pilnībā no tirdzniecības riskiem, ieskaitot cenu pārrāvuma riskus.

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ir reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbojas saskaņā ar Eiropas Savienības Finanšu instrumentu tirgu direktīvu (MiFID).

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Служба технической поддержки:
8-800-200-31-00, support@teletrade-dj.com

 • Онлайн-консультация
 • Заказать звонок
 • Написать письмо
Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu