Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

TeleTrade Invest

Kas ir “TeleTrade Invest”

Investoram “TeleTrade Invest” – tā ir iespēja gūt peļņu, izmantojot tirdzniecības meistaru – kompānijas TeleTrade klientu un partneru zināšanas un pieredzi. “TeleTrade Invest” ietvaros jums nav obligāti jātirgo patstāvīgi, Jūs varat gūt ienākumus, kopējot Jūsu izvēlēto treideru darījumus. Tādēļ “TeleTrade Invest” neprasa speciālu izglītību un prasmes, un, izmantojot tādu konta pārvaldīšanas veidu, nav jātērē pārāk daudz laika. Darījumu kopēšana notiek automātiskā režīmā. Tādējādi, Jūs esat atbrīvots no nepieciešamības pieņemt lēmumu par katru darījumu. Tomēr Jūs jebkurā brīdī varat apturēt tirdzniecību. Tādēļ Jūs saglabājat kontroli pār savu naudu.

Treiderim “TeleTrade Invest” — ir iespēja saņemt komisijas atlīdzību par to, ka investori kopē darījumus no viņa konta. Jo augstāka ir treidera pozīcija Reitingā, jo plašāks ir viņam pieslēdzamo investoru limits un, kā sekas, lielāka potenciālā komisijas atlīdzība.

Favorīti treideri

 

Filtrēt
Ienesīgums, %

Ienesīgums — treidera konta bilances palielināšana procentuāli par periodu, kas atbilst viņa stratēģijai.

Periods
Treideris
Ienesīgums
HattoriHanzo
EV-16463421
302.9%
Investēt
Wolf
LV-16505763
228.3%
Investēt
Mans
HL-17875349
166.7%
Investēt
Travolta
KS-16982287
149.1%
Investēt
captain
WS-18003069
135.2%
Investēt
ProfitInvest
MMX-12915611
132.6%
Investēt
RMCF
MS-16463487
120.6%
Investēt
FXTRobomen
BX-17538905
107.8%
Investēt
Ballargas
CP-16463253
105.2%
Investēt
Michaellc
EP-16449883
100.1%
Investēt
Parādīt vairāk treideru

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu