Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Kas ir TeleTrade Invest

 

Uzdot jautājumu

Konfidencialitātes politika

KAS IR TELETRADE INVEST

Investoram “TeleTrade Invest” —tā ir iespēja gūt peļņu, izmantojot treideru zināšanas un pieredzi. “TeleTrade Invest” ietvaros jums nav obligāti jātirgo patstāvīgi, Jūs varat gūt ienākumus, kopējot Jūsu izvēlēto treideru darījumus. Tādēļ “TeleTrade Invest” neprasa speciālu izglītību un prasmes, un, izmantojot tādu konta pārvaldīšanas veidu, nav jātērē pārāk daudz laika. Darījumu kopēšana notiek automātiskā režīmā. Tādējādi, Jūs esat atbrīvots no nepieciešamības pieņemt lēmumu par katru darījumu. Tomēr Jūs jebkurā brīdī varat apturēt tirdzniecību. Tādēļ Jūs saglabājat kontroli pār savu naudu.

Treiderim “TeleTrade Invest” — ir iespēja saņemt komisijas atlīdzību par to, ka investori kopē darījumus no viņa konta. Jo augstāka ir treidera pozīcija Reitingā, jo plašāks ir viņam pieslēdzamo investoru limits un, kā sekas, lielāka potenciālā komisijas atlīdzība.

Priekšrocības
 • UzticamībaPar “TeleTrade Invest” treideriem kļūst tikai tie treideri, kuri parādījuši sava darba rezultātus ilgstošā laika periodā un kuri ir pierādījuši savu kompetenci.
 • KontroleJūs varat kopēt treidera darījumus automātiskā režīmā. Tāpat Jūs varat apturēt vai turpināt darbu ar Jūsu izvēlēto treideri jebkurā brīdī.
 • ApmācībaMācieties, analizējot treideru darījumus, un paaugstiniet personīgo lēmumu precizitāti, gatavojoties patstāvīgai tirdzniecībai.
TELETRADE INVEST PRIEKŠROCĪBAS INVESTORIEM Iespēja gūt pasīvos ienākumus.

Darījumu kopēšana notiek automātiskā režīmā, kas ļauj gūt peļņu finanšu tirgū, bez speciālām zināšanām un prasmēm tirdzniecībā. Jums nav 24 stundas diennaktī “jādežūrē” tirgū. Pietiek tikai izpētīt treideru reitingu un izvēlēties treiderus, kas atbilst jūsu interesēm. Pēc tam jāpieslēdz darījumu kopēšanas funkcija no viņa konta uz jūsu kontu, un, ja ir vēlēšanās, pārbaudīt, kā mainās peļņa.

Iespēja kombinēt treideru tirdzniecības stratēģijas un tirgot patstāvīgi.

Izmantojot “TeleTrade Invest”, Jums ir iespēja kombinēt treideru, ar dažādām tirdzniecības stratēģijām, rezultātus. Tāda taktika nodrošina stabilāku finanšu rezultātu. Tāpat “TeleTrade Invest” ļauj investoram piedalīties tirdzniecībā, paralēli atverot personīgos darījumus tajā pašā kontā, uz kuru tiks kopēti izvēlētā treidera darījumi.

Kontrole pār saviem līdzekļiem.

“TeleTrade Invest” investors nenodod naudu trešajām personām, bet saglabā kontroli pār savu tirdzniecības kontu. “TeleTrade Invest” ietvaros Jums ir iespēja koriģēt atsevišķus treideru darījumus, kā arī jebkurā brīdī atslēgt kopēšanas funkciju.

Iespēja mācīties no pieredzējušiem treideriem.

Vērojot viena vai vairāku treideru darbu, Jūs varat izstrādāt personīgo stratēģiju un pēc tam pielietot to patstāvīgajā tirdzniecībā.

TREIDERA IZVĒLE NOTIEK REITINGĀ

Treideru Reitings veidojas, balstoties uz objektīviem kritērijiem un tiek atjaunots katru dienu. Augšējās pozīcijas Reitingā ieņem visaktīvākie treideri ar maksimālu ienesīgumu. Jo augstāka ir Reitinga dalībnieka pozīcija, jo lielāka iespēja gūt panākumus, kopējot viņa darījumus. Jebkurš investors var detalizēti izpētīt katra treidera personīgo profilu (anketu): filtri un uzstādījumi ļauj viegli atrast vajadzīgos datus un noteikt prioritātes pēc konkrētiem parametriem (ballu skaits, ienesīgums pārskata periodā, aktivitāte, izmantotie tirdzniecības instrumenti, u.c.), neizmantojot sarežģītas aprēķina formulas un koeficientus.

KAS IR TREIDERA KOMISIJA?

Izvēloties treideri, ir jāpievērš uzmanība ne tikai Reitingam, bet arī komisijai, ko viņš ir uzstādījis par savu darījumu kopēšanu – pēc būtības, par savas stratēģijas izmantošanu. Treiderim ir tiesības mainīt komisijas atlīdzības apmēru. Komisijas apmērs tiek atspoguļots treidera anketā Reitingā, kā arī Privātajā Kabinetā (ja ir ieslēgta kopēšanas funkcija).

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts saistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu