Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Biežāk uzdotie jautājumi

Šajā sadaļā apkopoti biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem.

Jūs varat uzdot mums savu jautājumu, ja neatradāt atbildi šajā lapā.

 • Kāpēc es netieku atspoguļots Reitingā?

  Ja pēdējo 30 dienu laikā Jūs savā tirdzniecības kontā neesat veicis nevienu tirdzniecības darījumu, Jūs netiksiet atspoguļots Reitingā.

 • Vai kompānija TeleTrade ietur komisiju no peļņas?

  Jā. Komisija sastāda 35%.

 • Ko nozīmē “darījumu kopēšana”?

  Darījumu kopēšana “TeleTrade Invest” - tā ir visu operāciju, ko Treideris veic savā tirdzniecības kontā, automātiska atkārtošanās Investora kontā online režīmā. Investors var jebkurā brīdī atslēgt esošo kopēšanu, izvēlēties citu treideri vai tirgot patstāvīgi.

 • Kādēļ izstājoties no projekta es (Treideris) nesaņēmu savu komisiju?

  Komisija tiek izmaksāta pie sekojošiem nosacījumiem: no pārskata perioda sākšanās Treiderim ir jāveic vismaz 15 darījumi, kas atvērti ne mazāk kā stundu (vai aizvērto darījumu apjomam pēc peļņas vai zaudējumiem jāsastāda ne mazāk kā 25 punkti). Ja šie nosacījumi nav izpildīti, Treideris nesaņem komisiju no kopētajiem darījumiem.

 • Kad notiek Treidera komisijas izmaksa un ar kādiem nosacījumiem?

  Norēķināšanās ar Treideri, komisijas izmaksa par darījumu kopēšanas uz Investora kontu rezultātu notiek naktī no sestdienas uz svētdienu. Turklāt ir jābūt izpildītiem sekojošiem nosacījumiem:

  • pozīcijām, ko Treideris atvēris un kas nokopētas uz Investora kontu, ir jābūt aizvērtām;
  • Treiderim jāveic ne mazāk kā 15 darījumi (darījumiem jābūt atvērtiem ne mazāk kā stundu vai aizvērto darījumu apjomam pēc peļņas vai zaudējumiem jāsastāda ne mazāk kā 25 punkti).
 • Kā notiek ienesīguma aprēķināšana?

  “TeleTrade Invest” tirdzniecībā ienesīgums tiek aprēķināts par katru tirdzniecības dienu, ņemot vērā depozīta bilanci, līdzekļu ieskaitīšanu un izņemšanu no konta.

 • Es esmu Treideris. Cik investoru man var pieslēgties?

  Iesākumā “TeleTrade Invest” katrs Treideris saņem minimālo limitu – 400 Investoru pieslēgšanai. Lai to paplašinātu, nepieciešams saņemt vairāk balles. 1 balle = 2 Investori.

 • Es esmu Treideris. Pēc manas tirdzniecības rezultātiem, esmu izkritis no Reitinga. Vai pieslēgtie Investori no manis atslēgsies?

  Izkrītot no Reitinga, Investora konts var tikt atslēgts no Treidera tikai gadījumā, ja kontā nav naudas, vai arī, ja Investors patstāvīgi pieņem lēmumu atslēgties no Treidera.

 • Vai es varu papildināt cita mana konta bilanci?

  Jā, varat. Viena Privātā Kabineta ietvaros Jūs varat veikt tūlītējus pārskaitījumus uz saviem kontiem.

 • Es esmu Investors. Mans konts kaut kāda iemesla dēļ ir atslēdzies no treidera. Ko iesākt?

  Konts tiek atslēgts automātiski gadījumā, ja tajā nav minimālās summas, kas nepieciešama darījuma atvēršanai. Šajā gadījumā, nepieciešams papildināt kontu. Cits iespējamais iemesls: Treideris ir atslēdzies no “TeleTrade Invest”. To var pārbaudīt, ielūkojoties Reitingā.

Uzdot jautājumu

Konfidencialitātes politika

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts saistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu