Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Treiderim

Uzdot jautājumu

Konfidencialitātes politika


«TeleTrade Invest» pakalpojums, kas sniedz iespēju gūt papildu ienākumus no tirdzniecības projekta investoru komisijas atlīdzības veidā.

Lai kļūtu par treideri, nepieciešams:

 • Atvērt tirdzniecības kontu kompānijā TeleTrade;
 • Privātajā Kabinetā sadaļā “TeleTrade Invest” pievienoties projektam kā Treideris, piekrītot attiecīgo reglamentējošo dokumentu nosacījumiem;
 • Aizpildīt treidera un konta anketu, norādot darba pieredzi finanšu tirgos, tirdzniecības stratēģiju un taktiku, kā arī citu informāciju, kas var būt noderīga investoram;
 • Veiksmīgi tirgot, patstāvīgi uzturot augstu pozīciju Reitingā un, attiecīgi, piesaistot lielāku skaitu investoru.

Treidera konta nosacījumi

Minimālais personīgo līdzekļu apjoms Treidera kontā: 2 000 USD / 2 000 EUR

Maksimālais kredītplecs: 1: 100

Pieejamie instrumenti: Forex, CFD uz metāliem, CFD uz valūtu (USDRUB)

Tirdzniecības ierobežojumi: Treidera kontā nav iespējama atvērto pozīciju daļēja aizvēršana, kā arī aizvēršana ar pretēju orderi

Treidera komisija: no 1% līdz 50%

Kompānijas komisija par pakalpojuma izmantošanu: 40% no Treidera atlīdzības

Treidera komisijas ieskaitīšanas diena: katru svētdienu, no 00:00 līdz 23:59 pēc servera laika

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu