Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Kā sākt kopēt veiksmīgu treideru darījumus?

Uzdot jautājumu

Konfidencialitātes politika

Kā sākt kopēt veiksmīgu treideru darījumus?

VISPIRMS JĀATVER TIRDZNIECĪBAS KONTS TELETRADE

To var izdarīt Privātajā Kabinetā. Papildināt kontu var ar bankas pārskaitījumu vai ar maksājumu sistēmas palīdzību (maksājumu sistēmas, ar kurām sadarbojas TeleTrade, norādītas Privātajā Kabinetā).

Privātajā Kabinetā attiecīgajā logā nepieciešams ievadīt izvēlētā treidera kontrakta numuru un noklikšķināt pogu “pieslēgt”. Sistēma automātiski sāks darījumu kopēšanu no izvēlētā treidera tirdzniecības konta uz investora kontu.

TELETRADE INVEST VAR KOPĒT VAIRĀKU TREIDERU DARĪJUMUS

Tas samazina risku gūt zaudējumus lokālas kļūdas dēļ un ļauj paaugstināt kopējo ieguldījumu ienesīgumu. Investors var kombinēt vairāku treideru tirdzniecības rezultātus ar dažādām tirdzniecības stratēģijām un ienesīguma līmeņiem, kas padarīs viņa finanšu rezultātu daudz stabilāku. Turklāt, uzreiz vairāku treideru darījumu kopēšana samazina zaudējumus, ja kās no tiem cieš neveiksmi.


Lai kopētu vairāku treideru kontus, nepieciešams atvērt vairākus tirdzniecības kontus (pēc principa “viens konts – viens treideris”). Šāda pieeja ļauj saglabāt katra treidera investīciju stratēģijas efektivitātes novērtējuma “skaidrību”.


Jauna tirdzniecības konta atvēršana notiek Privātajā Kabinetā un neaizņem daudz laika. Papildināt kontu var caur tirdzniecības terminālu vai Privātajā Kabinetā, pārskaitot līdzekļus no konta uz kontu jebkurā brīdī. Ja investors kāda treidera darbā pamana nepilnības, viņš vienmēr var pārskaitīt līdzekļus no tā konta, uz kuru tiek kopēti darījumi, uz to kontu, kur tiek kopēti efektīvāka treidera darījumi, vai uz kontu, kur investors tirgo patstāvīgi.

 

KĀ TAS DARBOJAS

Investoram. Darbam nepieciešams Privātais Kabinets un mājas lapa.

1. Privātais Kabinets

 • Piereģistrēties
 • Atvērt kontu
 • Lejupielādēt tirdzniecības terminālu
 • Izvēlēties konta veidu (Standard/Professional)
 • Izlemt, par kādu summu papildināt kontu.
  TeleTrade VIP klientiem ir tiesības mainīt kopēšanas procentu (sk. “Kādēļ ir izdevīgi būt par VIP klientu”).
 • Papildināt kontu
 • Izvēlēties “TeleTrade Invest” konta pārvaldīšanas veidu
 • Pieslēgt darījumu kopēšanu no izvēlētā treidera (kontrakta) konta

2. Mājas lapa teletrade-dj.lv

 • Izvēlēties treideri Reitingā

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu