Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Kā darbojas Reitings

Pieteikties atzvanam

Es saprotu un pieņemu Konfidencialitātes politiku un piekrītu, ka TeleTrade apstrādās un izmantos manu vārdu un kontaktinformāciju, lai sazinātos ar mani saistībā ar:

TREIDERI VAR IZVĒLĒTIES REITINGĀ

Treideru Reitings veidojas, balstoties uz objektīviem kritērijiem un tiek atjaunots katru dienu. Augšējās pozīcijas Reitingā ieņem visaktīvākie treideri ar maksimālu ienesīgumu. Jo augstāka ir Reitinga dalībnieka pozīcija, jo lielāka iespēja gūt panākumus, kopējot viņa darījumus. Jebkurš investors var detalizēti izpētīt katra treidera personīgo profilu (anketu): filtri un uzstādījumi ļauj viegli atrast vajadzīgos datus un noteikt prioritātes pēc konkrētiem parametriem (ballu skaits, ienesīgums pārskata periodā, aktivitāte, izmantotie tirdzniecības instrumenti, u.c.), neizmantojot sarežģītas aprēķina formulas un koeficientus.

Kā darbojas Reitings

Treidera identifikācija Reitingā notiek pēc kontrakta numura, jo tieši pēc tā sistēma atpazīst kontu, no kura notiks kopēšana. Vārdu un atrašanās vietu anketā var norādīt pēc treidera vēlēšanās. Tādējādi, lai pieslēgtos izvēlētajam treiderim, ir jāatceras vai jāpieraksta viņa kontrakta numurs – latīņu burtu un ciparu kombinācija.

“TeleTrade Invest” treideri ir TeleTrade klienti un partneri. Turklāt treidera un investora līdzekļi ir nošķirti: investors pie kopēšanas funkcijas pieslēgšanas nenodod savus līdzekļus izvēlētā treidera pārvaldībā. Kopēšana nozīmē visu treidera personīgajā kontā patstāvīgi veikto operāciju kopēšanu uz investora kontu online režīmā. Tādējādi, investors var kontrolēt situāciju: jebkurā brīdī atslēgt esošo kopēšanu, izvēlēties citu treideri vai tirgot patstāvīgi.

Vieta Reitingā tiek noteikta pēc ballu skaita, kas tiek piešķirtas treiderim esošajā datumā pēc pārskata perioda rezultātiem (30, 21, 14, 7 dienas). Balles tiek pārrēķinātas katru dienu, attiecīgi arī treidera pozīcija Reitingā atjaunojas katru dienu.

BALLU APRĒĶINĀŠANA NOTIEK PĒC FORMULAS

Ballu bāzes skaits tiek piešķirts, balstoties uz ienesīguma rādītājiem un aktivitāti par katru pārskata perioda dienu, ņemot vērā samazināšanās koeficientu. Balles par dienām, pirms esošā datuma, tiek pārrēķinātas ņemot vērā samazināšanās koeficientu.

Tālāk pie bāzes skaita pieskaita papildu paaugstinošus vai samazinošus koeficientus:

 • paaugstinošs koeficients par nepārtrauktu tirdzniecību 7 dienas, pirms esošā datuma;
 • paaugstinošs koeficients par nepārtrauktu atrašanos Top 10 Reitingā 7 dienas pirms esošā datuma;
 • samazinošs koeficients par zaudējumiem, kas ir lielāki par uzstādīto līmeni (soda nauda par kritumu).

UZ KĀ BALSTĀS REITINGS

Rūpes par investora interesēm. Treideru Reitings balstās uz sekojošiem kritērijiem:

 • Ienesīgums;
 • Tirdzniecības aktivitāte;
 • Krituma iespējamība.

Augšējās Reitinga vietas ieņem visaktīvākie treideri ar maksimālu ienesīgumu un minimālu kritumu par iepriekšējo periodu.

Pārskatāmība. Reitinga veidošanas formula ir brīvi pieejama – jūs varat ar to iepazīties, pārejot pēc saites.

Turklāt, jūs varat detalizēti izpētīt katra treidera personīgo profilu (anketu).

Treidera identifikācija Reitingā notiek pēc kontrakta numura, jo tieši pēc tā sistēma atpazīst kontu, no kura notiks kopēšana. Vārdu un atrašanās vietu anketā var norādīt pēc treidera vēlēšanās. Tādējādi, lai pieslēgtos izvēlētajam treiderim, ir jāatceras vai jāpieraksta viņa kontrakta numurs – latīņu burtu un ciparu kombinācija.

Ērtība. Reitinga filtri ļauj viegli atrast vajadzīgos datus un noteikt prioritātes pēc konkrētiem parametriem (ballu skaits, ienesīgums pārskata periodā, aktivitāte, izmantotie tirdzniecības instrumenti, u.c.), neizmantojot sarežģītas aprēķina formulas un koeficientus.

Drošība. “TeleTrade Invest” treideri ir TeleTrade klienti un partneri. Turklāt treidera un investora līdzekļi ir nošķirti: investors pie kopēšanas funkcijas pieslēgšanas nenodod savus līdzekļus izvēlētā treidera pārvaldībā.

Kopēšana nozīmē visu treidera personīgajā kontā patstāvīgi veikto operāciju kopēšanu uz investora kontu online režīmā.

Tādējādi, investors var kontrolēt situāciju: jebkurā brīdī atslēgt esošo kopēšanu, izvēlēties citu treideri vai tirgot patstāvīgi.

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu