Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Termini

Pieteikties atzvanam

Es saprotu un pieņemu Konfidencialitātes politiku un piekrītu, ka TeleTrade apstrādās un izmantos manu vārdu un kontaktinformāciju, lai sazinātos ar mani saistībā ar:

Terminu vārdnīca:

Investors – kompānijas klients, kas reģistrējis savu kontu pakalpojumā “TeleTrade Invest” kā investora kontu, lai iegūtu iespēju kopēt izvēlētā treidera tirdzniecības operācijas uz savu kontu.

Treideris – kompānijas TeleTrade klients, kas reģistrējis savu kontu pakalpojumā “TeleTrade Invest” kā treidera kontu. Treideris neveic investora naudas līdzekļu pārvaldīšanu, viņš tikai nodrošina tirdzniecības operācijas, kas tiek kopētas uz viņam pieslēgto investoru tirdzniecības kontiem.

Tirdzniecības signālu sniedzējs – tirdzniecības konts no kura tirdzniecības transakcijas tiek replicētas (kopētas) uz citiem tirdzniecības kontiem, kas pieslēgti šim tirdzniecības kontam TeleTrade Invest pakalpojuma ietvaros.

Treidera konts, kas publiski nav pieejams – treidera konts, kas nav publicēts kompānijas mājas lapās.

Publisks treidera konts – treidera konts, kas publicēts Treideru Reitingā un ir redzams visiem klientiem kompānijas mājas lapās.

Treidera kontrakts – unikāls personificēts treidera kods pakalpojumā “TeleTrade Invest”, kas iekļauj treidera oferti. Izmantojot treidera kontraktu, investors var izvēlēties treideri, kura kontam pieslēgties.

Treidera oferte – piedāvājums potenciālajiem investoriem pieslēgt savus tirdzniecības kontus treiderim, uz viņa uzstādītajiem nosacījumiem:

 • Treidera komisija – komisija, ko noteicis treideris, reģistrējot treidera kontu, saskaņā ar kuru tiek aprēķinātas komisijas par peļņu nesošiem nokopētajiem darījumiem un savstarpējie norēķini starp treideri un investoru.
  Pārskata periods – laika periods (kopš sadarbības sākšanās starp investoru un treideri, vai kopš pēdējā savstarpējā norēķina starp investoru un treideri), kura noslēgumā notiek savstarpējais norēķins starp investoru un treideri. Standarta pārskata periods ir vienāds ar vienu nedēļu.

Tirdzniecības operāciju replicēšana (kopēšana) – tirdzniecības operāciju kopēšana no treidera tirdzniecības konta uz attiecīgo investora tirdzniecības kontu.

Darījumu replicēšanas koeficients – tirdzniecības operāciju kopēšanas no treidera konta uz investora kontu koeficients, ko investors uzstāda brīdi, kad pieslēdz investora kontu treidera kontam.
Komisija par darījumu tiek aprēķināta ņemot vērā attiecīgā darījuma finanšu rezultātu uzreiz pēc tā aizvēršanas, neatkarīgi no tā, kā pārvaldībā atrodas orderis. Komisija no Investora konta tiek ieturēta caur bilances operāciju ar norādi: “cmsn lock for rep. #investora ordera numurs” un tiek rezervēta speciālā bufera kontā līdz brīdim, kad tiks veikts savstarpējais norēķins starp investoru un treideri.

Savstarpējais norēķins – treidera uzkrātās komisijas sadalīšanas procedūra starp investora kontu un treidera kontu.

Komisijas atgriešana Investoram – daļēja treidera uzkrātās atlīdzības ieskaitīšana investora kontā savstarpējā norēķina brīdī. Komisijas atgriešana investoram notiek caur bilances operāciju uz investora tirdzniecības kontu ar komentāru: “cmsn return from treidera konta numurs”.

Treidera atlīdzība – treidera uzkrātās komisijas daļas ieskaitījums treidera tirdzniecības kontā savstarpējo norēķinu laikā. Treidera atlīdzība, ņemot vērā kompānijas komisiju, tiek ieskaitīta caur bilances operāciju uz treidera tirdzniecības kontu ar komentāru: “cmsn from investora konta numurs”.

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu