Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Mobilā versija IOS (iPad, iPod touch un iPhone)

MetaTrader termināls iPad, iPod touch un iPhone

MetaTrader 5 iPhone iespējas:
 • Tirgojiet reālajā un demo kontā
 • Finanšu instrumentu kotējumi reāla laika režīmā
 • Tirgus un atliktie orderi
 • Tirgojiet tieši no grafika
 • Pilna tirdzniecības vēsture

Instalēšanas pamācība iPad, iPod touch un iPhone
Lai instalētu MetaTrader tirdzniecības terminālu mobilajā ierīcē, jums jābūt aktīvam App Store kontam.
1. solis App Store

Ejiet uz „App Store” savā mobilajā ierīcē.

2. solis Meklēšana

Meklēšanas laukā ierakstiet ‘metaquotes’ un tad nospiediet 'Search'.

3. solis Aplikācijas izvēle.

Izvēlieties „MetaTrader 5” no „MetaQuotes Software Corp” piedāvāto lietojumprogrammu saraksta.

4. solis Uzstādīšana

Noklikšķiniet 'Install' augšējā labajā stūrī.5. solis Aplikācijas atvēršana

Vai jūs vēlaties izmēģināt tirdzniecību TeleTrade demo kontā? Jūs varat palaist MetaTrader 5 un izvēlēties reģistrēt demo kontu līdz ko instalēšana ir pabeigta.

6. solis Lietotāja reģistrēšana

Ierakstiet 'teletrade' meklēšanas laukā un izvēlieties 'TeleTrade-Demo (TeleTrade-DJ)'

7. solis Reģistrācijas forma

Aizpildiet demo konta reģistrācijas formu un noklikšķiniet ‘Register’.

8. solis Pieslēgšanās

Noklikšķiniet 'Done', lai pieslēgtos demo kontam.

Mobilā versija IOS (iPad, iPod touch un iPhone)

Nevarat lejupielādēt terminālu? Lūdzu, aizpildiet kontaktformu un kāds no TeleTrdae konsultantiem sazināsies ar jums, lai atrisinātu problēmu.

Saņemt konsultāciju

Konfidencialitātes politika

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu