Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Programma “Depozīta uzkrājums”

Pieteikties atzvanam

Es saprotu un pieņemu Konfidencialitātes politiku un piekrītu, ka TeleTrade apstrādās un izmantos manu vārdu un kontaktinformāciju, lai sazinātos ar mani saistībā ar:

Pievienojieties programmai un iegūstiet uzkrājumu, pateicoties daudz zemākiem sprediem tirdzniecībā, kas pieejami programmas dalībniekiem. Kopējā jūsu uzkrājumu summa var sasniegt līdz 1% mēnesī no jūsu depozīta, kas ir ekvivalents līdz 12% gadā, ar nosacījumu, ka tiek veikta aktīva tirdzniecība uz atbilstošiem instrumentiem, bez līdzekļu izņemšanas.

Dalība programmā “Depozīta uzkrājums” ļauj jums saņemt papildu ienākumus 12% gadā, kas tiks ieskaitīti jūsu tirdzniecības kontā kompānijā TeleTrade. Kurš var pievienoties programmai?

Visi klienti, kuriem ir tiesības atvērt un pārvaldīt tirdzniecības kontu kompānijā TeleTrade, tajā skaitā citu TeleTrade privilēģiju programmu dalībnieki.

Kā notiek uzkrājuma aprēķināšana un ieskaitīšana?
 • Depozīta uzkrājums notiek, pateicoties īpašām atlaidēm uz sprediem, kas tiek piešķirtas pirmajām divām aizvērtajām lotēm uz 1000 USD vai EUR no līdzekļu summas attiecīgajā kontā mēneša sākumā.
 • Tādējādi depozīta uzkrājums attiecas uz Klientiem ar tirdzniecības aktivitāti kontā, tirgojot uz attiecīgajiem instrumentiem, ar apjomu 2 aizvērtas lotes vai vairāk uz 1000 USD vai EUR.
 • Depozīta uzkrājums notiek Klientu kontos par visiem mēnešiem, kuru laikā nav bijusi līdzekļu izņemšana no konta, kā arī bijušas 2 vai vairāk aizvērtas lotes saskaņā ar augstāk minēto.
 • Depozīta uzkrājums tiek pārskaitīts uz Klientu kontiem nākamā kalendārā mēneša sākumā. Uzkrājuma summa, kas maksimāli sasniedz 1% no depozīta, tiks ieskaitīta klienta kontā naudas izteiksmē, plkst. 00:00 katra mēneša, kas seko pēc pārskata mēneša, 2. datumā. Pārskata mēnesis sākas plkst. 00:00 katra kalendārā mēneša 1. datumā. Pārskata mēnesis beidzas plkst. 23:59 kalendārā mēneša pēdējā dienā.
 • Uzkrājums tiek pieskaitīts pie līdzekļiem (Equity) klienta kontā pārskata mēneša sākumā plus peļņa, kas ir pārskata mēneša beigās. Līdzekļi, kas ieskaitīti kontā pēc pārskata mēneša sākšanās, netiks iekļauti uzkrājuma aprēķināšanā par esošo pārskata periodu.
Piemērs:
+ $1,000 klienta kontā pārskata mēneša sākumā
+ $100 peļņa iegūta pārskata mēneša laikā
+ $5,000 ieskaitīti kontā pēc pārskata mēneša sākšanās
ieskaitīti kontā pēc pārskata mēneša sākšanās līdz 1% tiks ieskaitīti par 1100$ klienta līdzekļiem kā kopējā uzkrājuma summa uz sprediem par 2 aizvērtajām lotēm = 11$ tiks ieskaitīti klienta tirdzniecības kontā
Kas ir nosacījumiem atbilstoša tirdzniecība?

Pārskata mēnesī pirmās 2 aizvērtās lotes uz katru 1000 USD vai EUR (Equity) attiecas uz programmu “Depozīta uzkrājums”.

Neatkarīgi no konta veida, uzkrājuma aprēķinā tiek iekļauti tikai aizvērtie darījumi, kas veikti ar Forex un CFD uz metāliem kategorijas instrumentiem. Darījumiem ir jāatbilst sekojošiem nosacījumiem:
• darījuma ilgumam jābūt ne mazākam kā 2 minūtes (120 sekundes);
• starpībai starp atvēršanas un aizvēršanas cenu jābūt ne mazākai kā 0,05% no atvēršanas cenas (ekvivalents ~ 0,0005 punktiem uz EUR/USD).

Lūdzu, iepazīstieties ar Tirdzniecības Privilēģiju Noteikumi un nosacījumi.

Atgriezties lapā “Tirdzniecības privilēģijas”
Visa informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos un balstoties tikai uz šo informāciju, jūs varat gūt zaudējumus. Iepriekšējo periodu rādītāji nav uzticams identisku nākotnes rezultātu rādītājs. Lūdzu izlasiet pilnu atrunu.

Pieteikties atzvanam

Es saprotu un pieņemu Konfidencialitātes politiku un piekrītu, ka TeleTrade apstrādās un izmantos manu vārdu un kontaktinformāciju, lai sazinātos ar mani saistībā ar:

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu