Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Demo konts

Atvērt demo kontu

Konfidencialitātes politika

Tirdzniecība testa (demo) kontā ir jūsu nākotnes tirdzniecības finanšu tirgos “ģenerālmēģinājums”.

Pārbaudiet savas zināšanas un prasmes, bet līdzekļus nodrošinās TeleTrade.

Atverot demo kontu, TeleTrade ieskaitīs tajā 50,000 virtuālos dolārus. Šos līdzekļus jūs varat izmantot, mācoties tirgot.

 

Demo konts ļaus jums:
Apgūt tirdzniecības prasmes, neriskējot ar saviem līdzekļiem

Ar MetaTrader platformas palīdzību, jūs veiksiet reālus tirdzniecības darījumus ar reāliem finanšu instrumentiem, reālā laikā. Viss, kas notiek tirgū šajā brīdī, ietekmēs jūsu tirdzniecības rezultātu. Un tikai iespējamie zaudējumi būs virtuāli.

Nostipriniet iegūtās zināšanas praksē

Viss, ko jūs esat iemācījies TeleTrade kursos vai patstāvīgi tagad var tikt pielietots praksē. Tradicionālas stratēģijas, kas ir pierādījušas savu efektivitāti, drosmīgas investīciju idejas, intuitīvi minējumi un viltīgi paņēmieni – izmēģiniet dažādas metodes, jo jūs ne ar ko neriskējat.

Sagatavojieties tirdzniecībai reālā kontā

Izmēģinot tirdzniecību testa kontā, jūs varat novērtēt savu treidera potenciālu un iegūt pārliecību par saviem spēkiem. Tagad jūs esat gatavs atvērt reālu tirdzniecības kontu un gūt reālu peļņu! Jūs varat atvērt testa kontu patstāvīgi vai ar TeleTrade konsultanta palīdzību. Lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantu, izmantojot šo formu.

Aizpildiet pieteikumi un mūsu konsultants tuvākajā laikā ar jums sazināsies. Viņš pastāstīs, kā atvērt demo kontu un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Atvērt demo kontu

Konfidencialitātes politika

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas ar SafeCharge Limited, kas ir elektroniskās naudas iestāde (EMI), kuras darbība ir licencēta un to regulē Kipras centrālā banka, un kas ir pilntiesīgs MasterCard un Visa Europe biedrs. Tāpat mēs sadarbojamies ar Moneybookers un Neteller, kas piedāvā elektroniskā maciņa pakalpojumus un kuru darbība oficiāli ir atļauta un tiek regulēta Finanšu operāciju kontroles pārvaldē (FCA).

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu