Meklēt

Klientu atbalsts: (+357) 22314160

FX& CFD TIRDZNIECĪBAI IR AUGSTS RISKA LĪMENIS

Demo konts

Pieteikties atzvanam

Es saprotu un pieņemu Konfidencialitātes politiku un piekrītu, ka TeleTrade apstrādās un izmantos manu vārdu un kontaktinformāciju, lai sazinātos ar mani saistībā ar:

Tirdzniecība testa (demo) kontā ir jūsu nākotnes tirdzniecības finanšu tirgos “ģenerālmēģinājums”.

Pārbaudiet savas zināšanas un prasmes, bet līdzekļus nodrošinās TeleTrade.

Atverot demo kontu, TeleTrade ieskaitīs tajā 50,000 virtuālos dolārus. Šos līdzekļus jūs varat izmantot, mācoties tirgot.

 

Demo konts ļaus jums:
Apgūt tirdzniecības prasmes, neriskējot ar saviem līdzekļiem

Ar MetaTrader platformas palīdzību, jūs veiksiet reālus tirdzniecības darījumus ar reāliem finanšu instrumentiem, reālā laikā. Viss, kas notiek tirgū šajā brīdī, ietekmēs jūsu tirdzniecības rezultātu. Un tikai iespējamie zaudējumi būs virtuāli.

Nostipriniet iegūtās zināšanas praksē

Viss, ko jūs esat iemācījies TeleTrade kursos vai patstāvīgi tagad var tikt pielietots praksē. Tradicionālas stratēģijas, kas ir pierādījušas savu efektivitāti, drosmīgas investīciju idejas, intuitīvi minējumi un viltīgi paņēmieni – izmēģiniet dažādas metodes, jo jūs ne ar ko neriskējat.

Sagatavojieties tirdzniecībai reālā kontā

Izmēģinot tirdzniecību testa kontā, jūs varat novērtēt savu treidera potenciālu un iegūt pārliecību par saviem spēkiem. Tagad jūs esat gatavs atvērt reālu tirdzniecības kontu un gūt reālu peļņu! Jūs varat atvērt testa kontu patstāvīgi vai ar TeleTrade konsultanta palīdzību. Lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantu, izmantojot šo formu.

Aizpildiet pieteikumi un mūsu konsultants tuvākajā laikā ar jums sazināsies. Viņš pastāstīs, kā atvērt demo kontu un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Pieteikties atzvanam

Es saprotu un pieņemu Konfidencialitātes politiku un piekrītu, ka TeleTrade apstrādās un izmantos manu vārdu un kontaktinformāciju, lai sazinātos ar mani saistībā ar:

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd reģistrēta kā Kipras ieguldījumu firma Cyprus Investment Firm (CIF) ar reģistrācijas numuru HE272810 un licencēta Kipras Vērtspapīru un biržu komisijā (Cyprus Securities and Exchange Commission — CySEC), licences numurs 158/11. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd darbība tiek regulēta visās ES valstīs Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā brīvai pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu “Par finanšu instrumentu tirgiem”.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd fiziskās pārstāvniecības funkcijas Latvijas teritorijā pilda reģistrēts piesaistītais aģents SIA Rīgas Kapitāls atbilstoši pilnvarām, saskaņā ar Representation Agreement no 04.04.2017. Lūdzu noklikšķiniet uz saites, lai saņemtu papildu informāciju par finanšu regulējumu Latvijā: Financial and Capital Market Commission (FCMC)

 • Šajā mājas lapā ievietotā informācija ir publicēta tikai informatīvos nolūkos. Visi aprakstītie pakalpojumi un informācija ir saņemta no avotiem, kas uzskatāmi par uzticamiem. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd ("TeleTrade") un/vai jebkuras trešās puses informācijas sniedzēji sniedz informāciju un pakalpojumus bez jebkādas garantijas. Izmantojot šo informāciju un pakalpojumus Jūs piekrītat, ka nekādos apstākļos TeleTrade nenes nekādu atbildību jebkurai fiziskai vai juridiskai personai par jebkādu zaudējumu vai bojājumu, ko pilnīgi vai daļēji izraisījusi šeit publicētās informācijas vai pakalpojumu izmantošana.

 • TeleTrade sadarbojas vienīgi ar regulētām finanšu institūcijām, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību. Lūdzu, apskatiet visu banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kam atļauts veikt darbu klientu naudas līdzekļu apstrādē, sarakstu.

  Lūdzu, izlasiet Lietošanas noteikumi.

 • Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, TeleTrade DJ savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb cookies. Turpinot aplūkot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu lietošanai, Jūs varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā. Lasīt vairāk.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šobrīd sniedz savus pakalpojumus atbilstoši pārrobežu darbības principiem EEZ valstīs (izņemot Beļģiju) saskaņā ar MiFID pasu režīmu, kā arī atsevišķās trešajās valstīs ārpus EEZ. TeleTrade uz doto brīdi nesniedz pakalpojumus ASV iedzīvotājiem un pilsoņiem.

Sazināties ar mums
Ieteikt sociālajos tīklos
Online-konsultants
Pieteikties atzvanam
Uz augšu